| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Cum as putea da o dovada ca as fii un baiat d treaba si sa se indragosteasca o fata de mine(la scoala)?

2 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Buna.
Sa fii tu insuti e mare lucru.Viziunea mea asupra omului nou este cea a rebelului aflat in cautarea sinelui, a fetei lui adevarate. Un om pregatit sa arunce toate mastile, toate caracterele prefabricate, toata ipocrizia, gata sa arate lumii cine este el cu adevarat. A fi tu insuti este cea mai mare binecuvantare.

| Ionascumihaita a răspuns:

Eu cred ca ar trbuii sa vorbesti mai mult cu ea sa nu spuii tampenii in timpul conversatiei.