| anonim_4396 a întrebat:

Ar sta un pompier cu o fata care vrea sa devina designer sau profesoara?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ii place poate sta.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logica si sensul intrabarii este?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Păi nu stiu, ma gandesc daca se uita la mine, ca el da la mate-info, iar eu la pedagogie si e diferenta destul de mare.

| sierra1 a răspuns:

De ce nu i-ar plăce pompierului de o profesoară sau de o fată designer?

| sierra1 a răspuns:

Dacă e vorba de tine (dorești dă devii profă sau designer) ce te face să crezi că meseria ce o alegi l-ar face pe pompierul tău să strâmbe din nas?

| Freya1 a răspuns:

Ce legatura are meseria?

| SG1995 a răspuns:

E invers s-ar uita una la un pompier?
R: Depinde cat banet produce.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu are nicio relevanţă in situaţia dată meseriile. Şi ca idee, dacă abia la anul intri la liceu, nu îţi mai face planuri de meserii încă de pe acum, că în majoritatea cazurilor nu se îndeplinesc.

| Mandreiv a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta.

| KorePandorica a răspuns:

Dacă o place/iubește de ce nu ar sta