| DenizaVonDe a întrebat:

Ar trebui sa cred in ce zice horoscopul? Eu sunt Balanta iar iubitul meu e Rac, si horoscopul zice ca nu merge deloc o relatie Balanta-Rac. Intr-adevar nu prea ne intelegem de 2 saptamani aproximativ. Nu prea vorbim si d-astea. Acum urmeaza 2 intrebari:
1)Chiar trebuie sa cred in horoscop, ca parca cam are dreptate :-s?
2) Cum pot face sa ma impac cu el; adica nu stiu...ma cam ignora si nu vreau sa-l sun ca dupa ma face disperata. Acum e la tara si sta cu verisorul lui mai mare si din cate am auzit se distreaza cu el. Vine peste cateva zile, si conform cunostintelor mele, luni ar trebui sa fie in Bucuresti, adica acasa. Vreau sa stiu ce trebuie sa fac sa ma impac cu el. Ca prietena mea l-a intrebat daca e suparat pe mine si a zis ca nu deloc ca nu are nimic cu mine, si cand l-am sunat sambata l-am intrebat de ce ma ignora si a zis ca nu m-a ignorat deloc; da, cum sa nu, doar nu m-a bagat in seama. Nu vreau sa fiu egoista dar totusi cer atentie ca suntem impreuna si ma ignora de 2 saptamani, si in plus nimeni din clasa in afara de 2 colegi, cei mai buni prieteni ai nostri nu stiu ca suntem impreuna. Si nici nu vrea ca restul clasei sa afle de relatie. Adica serios acum asta nu e relatie. Ne-am intalnit in particular dar...tot vreau sa aflu cum sa ma impac cu el. Adica sa fie totul ca la inceput. Ca mi-e frica ca s-a plictisit de relatie si vrea sa ne despartim crying.

Va multumesc mult si va rog fara glume proaste si caterinca!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici nu e vorba de horoscop, acolo se spun chestii la misto si nimic nu e adevarat. Acum sa-ti explic care e problema intre voi: dupa acel horoscop tu zici ca nu va fi bine intre voi si la acelasi timp atragi acea negativitate pentru ca tot ceea ce gandesti atragi. Gandeste-te ca va fi bine si nu vor mai fi probleme.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Crede în ceea ce se întâmplă!
Poți citi zodiacul aici cât și compatibilitatea dintre zodii, www.elystar.ro
Pa, pa.

| superdorex a răspuns:

Cel mai bine e sa te iei dupa aparante nu dupa horoscop! Apoi asteapta sa vina si apoi vezi ce are cu tine nu? Ai un pic de rabdare! Daca e sa fiti impreuna ve-ti fi! bafta!

| Roxana0606 a răspuns:

Heey! Uniele persoane cand sunt intr-o relatie au nevoie de libertate poate de asta te-a cam ignorat in ultima vreme dar faza cu sunatul pe mine una ma cam deranjeaza [ si eu sunt tot balanta]. Adica eu una vreau comunicare si in locul tau l-as suna big grin
In locul tau as vb cu el deschis cand vine in Bucuresti adica sa rezolvati o data problema.
Am citit si eu despre relatia Balanta-Rac sad
Nu stiu daca trebuie sa te iei dupa tot ce scrie acolo dar. dacaa va iubiti o sa treceti peste toate.
Si daca nu risti nu castigi :*

| Vlach a răspuns:

Www.apaceavie.ro/erezii-moderne/
Nu te increde in horoscop NICIODATA!

| LikeBatle a răspuns:

Eu zic sa nu crezi in horoscop pentru ca asa sunt unele relatii, cateodata este dragut cu tine si altadata este rau cu tine.As zice sa crezi in relatia voastra si sa treci peste greutati.