| Dizzydizz a întrebat:

Are ceva daca bag un prieten in casA? Adica prietenul meu ar avea motive sa fie gelos?
vreau sa specific ca baiatul acela ma cam place.Nu ar trebui oare sa aiba incredere in mine
\?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu nu intreci limita nu are de ce.adica trebuie sa fie doar o relatie de amicie.si sa nu te lasi dusa de val. daca e doar atat n-ar trebui sa fie probleme.acum depinde si de cat de sigura esti pe tine si de ce simti pentru baiatul respectiv. el daca te place ar putea incerca, sa te faca sa l placi la randul tau dar daca nu vrei o cearta cu prietenul tau si o posibila despartire ai putea sa l refuzi frumos.succes:*

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Hm, invita-l si pe iubitul tau atunci cand il aduci pe celalalt!

| Dizzydizz explică:

Da, ai drp dar daca i-as spune ar spune nu categoric...

| Arthur a răspuns:

Nebunatico!hee hee Te pregatesti pentru un menage a trois?hee hee

| i.love.me a răspuns:

Baga'l in casa am trecut si eu prin asta daca te iubeste nu are cum sa se supere pe tine aiureahappy

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea.
Dar dupa capul meu inteleg ca vrei sa iti aduci un amic in casa si te temi ca prietenul tau sa nu fie gelos, nu? Pai intai ar trebui sa vorbesti cu el despre asta, sa ii explici ca e doar un amic si nu are motive intemeiate de gelozie, da doar daca intre voi 2 era ceva, nu il chemai de fata cu iubitul tau.Pana la urma nu inteleg de ce ar fi gelos, daca e baiat destept, va intelege. Dar cel mai ok ar fi sa nu iti aduci doar un amic, ci mai multi.In felul acesta esti convinsa ca prietenul tau nu va avea motive de gelozie si in plus va veti distra de minune in mai multi.

| aly_4607 a răspuns:

Pai gandeste-te in felul urmator... tu ai fi geloasa daca prietenul tau ar duce o colega la el acasa?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ar trebui sa aduci baieti in casawinking, plus ca te place.
Daca iubitul tau nu sta cu tine prietenu acela nu are ce cauta daca nu vrei ca urmatoarea ta intrebare sa fie " Cum sa ma impac cu iubitu meu crying( m-a parasit ca am adus un prieten in casa? ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daaa. poti sal bagi si in pat ca doar prostul ala nu stie.si daca e gelos ii trece.ala te cam place tie iti place tare mult, cand o prinzi carpa o faci.asa ca ce mai conteaza parerea prostului? e a ta si faci ce vrei cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi prietenul tau are incredere in tine, totusi mai bine vorbesti cu el ca sa nu apara neintelegeri apoi.Si daca vrei sa iti aduci acel prieten in casa mai invita cativa prietenii ca sa nu mai fie nici un motiv ca iubitul tau sa se indoiasca de tine.