| Danibbb a întrebat:

Are ceva daca ma tin CA sa nu ejaculez asa repede la o partida de sex, adica ma opresc cateva secunde?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca abia acum ai inceput sa-ti dai seama si bineinteles sa si intelegi ca de fapt asa procedeaza majoritatea barbatilor pentru a reusi sa prelungesca cat mai mult actul sexual. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu are absolut nimic.

| Goete a răspuns:

Daca te opresti in moment rau, nici ea nu iti va fi recunoscatoare.
Foloseste alta metoda, nu te opri

| Willis a răspuns:

Păi nu are nimic. Va merge de maxim 2-3 ori, apoi tot nu vei mai putea ține, că se acumulează excitația și... gata. treaba