| PapushaDeCristaL a întrebat:

Are ceva daca mergi la strand si esti a 4-a zi pe stop? scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Pai depinde si cate zile ai! Te sfatuiesc sa nu pleci, o sa ti se opreasca cand intri in apa, dar cand iesi sa pleci acasa, o sa-ti curga mai mult si o sa te patezi!
Am patit-o de multe ori rolling eyes si acum m-am invatat.

2 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Daca se poate mai astepata sa nu ai surprize neplacute. Daca nu se poate foloseste ob-uri, schimba-l la 2 ore si o sa fie sper ok! Bafta

| chelie91ptm a răspuns:

Mai asteapta putin, nu mori inca 2, 3 zile. Dar poti merge si acum, nu-i bai.