| Dinumbră a întrebat:

Are cineva o idee cu adevarat buna pentru un cadou?(specific faptul ca este pentru prietenul meu de 21 de ani).

Răspuns Câştigător
| cristi0005 a răspuns:

Buna, in perioada acasta si dupa ceva ani de relatie cel mai mult se folosesc cadourile cu tenta sexuala cu care totodata poti sa-ti si surprinzi iubitul, acestea le poti gasi, vedea si cumpara foarte usor pe internet la un magazin sex shop sau erotic cum ar fi www.mysex-shop.ro de unde am cumparat si eu.

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Faza cu erotica e foarte okéhappy da in plus inca cateva idei fa ceva perzonalizat o perna cu poza voastra un tricouhappy sau pur si simplu dai un lantisor cu un pandantic forma de inima cu cele 2 initiale al tau si al lui pe care puteti rupe in doi initiala lui e la tine al tau la el si asa mereu esti langa el mi se pare un cadou foarte dragut daca nu vrei sa faci o surpriza erotica si nici nu costa foarte multhappy

| Negative a răspuns:

Nu am idee ce cauta intrebarea ta aici, in fine.Pai ai putea sa-i cumperi o minge, o bere...sau sa-i faci o surpriza mai erotica...happy

PS: La faza cu berea, una nu e niciodata de ajuns happy