| Pumba a întrebat:

Are vreo relevanta daca prietenul meu ma tine de mana pe aproape toata durata actului sexual, inclusiv in timpul sexului oral? Stiu ca suna ciudat, dar nimeni nu a mai facut asta pana acum. Poate fi o dovada ca tine la mine? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Eu cred ca da -si e ceva foarte interesant -Oricum daca tine la tine nu are neaparat legatura cu tinutu de mana, dar e oki. Unii partenei isi impreuna palma sau palmele impreuna cu parteneru.Stii de ce?-La unele partide de sex barbatii atenti cu iubitele lor observa gradul de durere prin stangerea de mana sau inclestarea degetelor iubitelor si atunci sunt ami tandri :*

| fotbalistata a răspuns (pentru Danysan):

Bine punctat, bv!

10 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Se pare ca el face dragoste cu tine, nu sexwinking

| darrio2007 a răspuns:

Poate te tine de mana ca sa nu fugi.

| Adryan17 a răspuns:

Poate e un tip romantic. E un gest dragut.

| RAY a răspuns:

Da asa isi exprima iubirea nu te considera doar o jucarie sexuala

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te simte mai bine

| sensualus a răspuns:

Aha, e o senzatie mai intensa a lui cand te iubireste mai mult ca orice

| oOoBrBoOo a răspuns:

Da, eu asa zic ca tine la tine si ca te iubeste daca te tine de mana. Un simplu gest ca asta poate arata cat de mult tine la tine si nu vrea sa te piarda.

| Trolozaur a răspuns:

Probabil se descurca atat de prost incat ii e frica sa nu fugi si de aia te tine acolo...

| Pumba explică (pentru Trolozaur):

Nu se descurca prost. Absolut deloc! laughing