| Roberrt21 a întrebat:

Salut, am facut sex anal imediat dupa ce am ejaculat gen au trecut 10 minute, lichidul acela din timpul sexului se poate scurge pana in vagin si sa ramana insarcinata? ( nu zic de sperma ci de acel lichid care iese in timpul actului sexual).

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul scurt, cert si corect este in mod categoric de 2 ori : NU.

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Si daca acel lichid mai are spermatozoizi? Nu am urinat si nici nu m-am spalat or trecut de abia 10 minute de cand am ejaculatai ea era uda la fund

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu

| eugeniu2020 a răspuns:

Da