| anonim_4396 a întrebat:

(sunt fata) In timpul actului sexual, el, poate sa urineze in mine? se poate sa urineze chiar in timpul sexului cu sau fara sa-si dea seama? dau funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este NU.Barbatul nu poate urina cand penisul este in erectie din cauza blocarii tractului urinar pana in momentul revenirii penisului in stare flasca.""La bărbaţi, vezica urinară se "blochează" în apropierea orgasmului astfel încât sperma să nu se amestece cu urină. Deci la ei este mai simplu – chiar dacă simt nevoie de a urina, pot să se relaxeze şi să se bucure de sex, ştiind că nu pot avea "accidente" jenante"".Mai baietasilor care va dati mari cocosei si ati raspuns pana in prezent afirmativ va invit sa cititi si voi urmatorulmaterial: http://www.unica.ro/articol/senzatie-urinezi-sex-16859

| Zenithf a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De asta nu pot face pipi dimineata, cu morning wood? big grin

11 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Un barbat simte diferenta cand ii vine lichid seminal sau urina. Nu poate face acest lucru daca el nu doreste.

| mihai69 a răspuns:

Dacă vrea musai, poate. Dar e nevoie de ceva concentrare ca să poți face asta; în mod normal, odată ce penisul a intrat în erecție, e aproape imposibil să mai urinezi. E totuși posibil, ca unii să reușească și asta, dar după lungi antrenamente de tip exerciții yoga, prin care mintea să preia controlul funcțiilor reflexe ale corpului. Da' cred că-s tare puțini cei ce reușesc asta. În plus, e evident (cred) că dacă o face - e sigur că știe, altfel (dacă totuși se întâmplă) e semn de afecțiune neurologică foarte gravă.

| neutrino a răspuns:

Daca vrea, poate, dar nu fara sa-si dea seama. Te-a pacalit!

| Emilian65 a răspuns:

Intimpul actului sexual, baiatul ejaculeaza nu urineaza.

| diaadb a răspuns:

Da,dar isi da seama fii siguralaughing

| Retw1983 a răspuns:

Da se poate, normal...e o chestie pe care o practica ioghinii. Intră la categoria ''sex dur', dar de dat seama sigur își dă!

| AwwrMiruThà a răspuns:

Daa normal ca poate laughing doar daca vrea omgwinking happy laughing)) lesin tongue

| smecheriemare a răspuns (pentru AwwrMiruThà):

Hey cf imi dai id de mess?

| AwwrMiruThà a răspuns (pentru smecheriemare):

Da nu ti-l dau laughingwinking rolling on the floor