| anonim_4396 a întrebat:

As avea doua intrebari:daca atunci cand am fost mai mica m-am lovit acolo si mi-a curs putin sange, inseamna ca m-am dezvirginat?
Masturbarea cu dusul te poate dezvirgina?(sunt fata)

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este posibil si una, si alta. Si daca practici un sport mai solicitant/dur (gimnastica, de exemplu), te poti dezvirgina. Vei putea sa ai un raspuns clar, numai dupa ce te consulta un genicolog. Succes! Numai bine!

| wildthing a răspuns:

Da-ne detalii. Ce faci mai exact, cu dusul ala? happy

| morena a răspuns:

1.Nu!
2.Depinde de metoda ce o folosesti! Si de cat de adanc introduci acel dus, e posibil.

| adeluta86 a răspuns:

Masturbarea cu dusul? cum vine aia, dc treuia sa bagi dusul acolo? dc chiar vrei incearca cu un baiat. iar in legatura cu intrebarea dc a intrat acolo da e posibil

| Vogelspinne a răspuns:

Esti nebuna big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masturbarea...cred ca da...

| Misa_2353 a răspuns:

Daca te`ai lovit nu inseamna ca te`ai dezvirginat.
da cu dusul...geezlaughing
@wildthing rolling on the floor exact laughing vrem detaliiday dreaming