| mayafera4 a întrebat:

O fata se poate dezvirgina cu degetele in cazul in care a durut si a curs sange?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Se defloreaza, evident; daca a curs sange este clar ca s-a deflorat. Nici nu ai cum sa nu te deflorezi daca bagi degetele in vagin.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da! O fata se poate auto-deflora sau poate fii deflorata (himen rupt) daca isi baga degetele sau alte obiecte (sau un penis), in pasarica.
Daca a curs sange, atunci defloararea (ruperea himenului) s-a produs.

| mihai69 a răspuns:

Cu degetele doar te deflorezi, dacă vrei dezvirginare, trebuie să lași un penis să facă treaba.

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea la fete/ sau la baieti nu se face cu ajutorul degetelor. Ea se face in urma penetrarii vaginului unei fete cu un penis normal(nu din plastic sau alt material). Deci, raspunsul meu este NU.

| Boblobobonti a răspuns:

Din păcate s-a rupt himenul în acel moment...