| corinavb a întrebat:

As avea nevoie si eu de ceva ajutor.suntem colegi de clasa.la inceput nu ne suportam.asta in clasa 9.in clasa 10 acum prin noiembrie eu mi-am dat seama ca imi place de el.si lui de mine.si de revelion am fost impreuna pana prin februarie. apoi ne-am despartit pentru ca el se purat ciudat si eu am crezut ca vrea sa o terminam si el a vazut ca eu ma port ciudat si el a crezut la fel ca mine.si ne-am certat. apoi a urmat o perioada de ciondanali.am avuteu un moment greu in care el a fost langa mine si sa purtat foarte frumos insa apoi a zis un lucru foarte urat de mine si ne-am certat. apoi si-a cerut scuze si ne-am impacat ca niste colegi putin mai apropiati.am vorbit mult.si apoi intr-o seara a venit pe la mine.am vorbit putin dupa care a zis el ceva care m-a facut sa ma intristez si m-a luat in brate. dupa lungi discutii si priviri numai in ochi imbratisari el m-a sarutat.eu inca tneam la el si am simtit un fior. apoi ne-am sarutat si ne-am imbratisat intruna. a urmat o saptamana in care am vorbit altfel. apoi sambata cealalta la fe.ne-am marturisit ca tinem unul la altul foarte mult dar ca nu putem fi impreuna din cauza problemei cu colegialitatea.am zis ca il las sa se mai gandeasca si sa imi spuna saptamana viitoare.ca eu tin la el.si mi-a zis ca si el la mine foarte mult. dar sa ii mai las o saptamana. l-am lasat apoi saptamana viitoare mi-a zis ca are ceva important sa imi spuna d ecare depinde relatia noastra.sambata mi-a zis ca nu poate veni ca are o treaba legata de importantul ala. a zis ca imi spune miercuri. miercuri mi-a zis ca tine foarte mult la mine ca ma respecta si ca nu poate sa imi ceara mie asta. a zis ca exista o fata.cu care el vrea sa o faca. avand in vedere ca si prietenul lui cel mai bun a facut-o cu sora acelei fete eu m-am gandit ca el ia bagat in cap asta. mi-a zis ca au facut petting din prima seara de cand sau vazut insa nu au ajuns la penetrare. fata respectiv i-a zis ca nu din prima seara. el zice ca fata aceea nu e curva pentru ca e inca virgina da eu nu cred asta pentru ca mi-a zis ca e foarte buna cand ine vorba de petting.presupun ca nu poate fi buna la ceva daca nu a mai exersat inainte.eu am plans.nu stiam ce s amai zic. dupa care ne-am sarutata.eu tin foarte mult la el si nu stiu ce sa fac. daca ii zic nu il pierd pentru todeauna sau cel putin asa cred. el a zis ca nu renunta la aia pana nu o face ca simte nevoia.si apoi spera sa nu se indragosteasca de ea. e posibil sa sa simta ceva pentru ea dupa asta? el a zis ca tine la mine si ca de aia nu poate fi cu mine acum ca afla aia dar nu a zis nimic de faptul ca eu as asuferi. el zice ca tine la mine dar sincer daca ar tine la mine nu s-ar fi dus. el zice ca o termina apoi dar daca simte nevoia o face tot cu ea daca aia vrea.sincer eu nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Lasa-l in pace.Asculta sfatul fetelor! Este un mesimtit.El vrea sa prinda 2 iepuri. Daca ar tine la tine nu ti-ar spune despre aia ca vrea sa o impinga! Este un om cu mai multe fete!

5 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Prea mult de citit

| Claudia_9063 a răspuns:

Fata,fata...prea lunga povestea si sincer de abia am inteles ceva. Hai sa iti zic ceva: Crezi ca el ii singurul baiat de pe planeta? Adica altii nu mai sunt? Poate ca altu' nu mai este ca si el,dar nu te-ai gandit ca poate exista cineva mai bun ca el,cineva care sa te faca fericita, implinita si sa nu isi bata joc asa de tine cum si-a batut el? Sunt si alti baietii pe lumea aceasta care sunt toti la fel (asa cum spunem noi fetele), dar poate ca unu mai diferit tot vei gasi. Lasa-l tu pe amorezu despre care ne-ai vorbit acum si incearca sa iti cauti jumatatea adevarata. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. eu spun sa nu mai suferi. si sa il intrebi daca el cumva este cu ea si de ce vrea sa o faca cu ea acum si nu cu tine. bine. mai tarziu daca nu te simti pregatita. si daca ar fi tinut la tine atat de mult cum ne.ai spus tu ca iti spunea in fiecare conv. de pe mess. nu s.ar fi dus la cealalta. si. ar fi foarte ciudat caci el iti spune ca te iubeste si se duce la alta si o face si apoi vine la tine spunandu-ti ca vrea sa fie din nou cu tine. deci suferi degeaba. daca vrei. pastreaza-l in inima ta si mintea ta ca fiind prima ta dragoste adevarata si. incearca sa ii arati ca este rau ce face el... adica ca iti spune tie ca te place si o face cu alta in timp ce tine la tinewinking

| stefanescu3 a răspuns:

Cred ca nu prea tine la tine daca tear fi iubit cu adevarat crezi ca sar fi dus ca aia? lasa-l pana nusi baga mintiile in cap

| RaluCa_2202 a răspuns:

Pai fata... Incearca si tu sa vorbesti sau sa intri in discutii cu el!