| Bestialalori a întrebat:

Inainte sa ma combin cu un baiat ne intalneam seara la poarta la mine. Si tot eu ii ziceam sa coboare 5 minute la vale.Si cand m-i-a cerut combinatia a coborat el la vale, si a fost frumos.Dar dupa aia el lucra in constructii si seara venea obosit si nu puteam sa ne mai intalnim.Si atunci vorbeam numai la telefon si pe messenger.Si i-am spus ca relatia noastra e cam la distanta si nu prea imi convine.si el a zis ca: stiu dar nah ce ai vrea sa fac? Si eu i-am zis:"sa te implici mai mult.Si el a zis ca nu prea poate.Si atunci m-am enervat ca el nici macar duminica nu imi zicea sa ne intalnim.Si intr-o seara l-am sunat si i-am zis ca m-am saturat de relatia asta, numai la telefon sa vorbim si pe mess.Si atunci aveam 3 saptamani.Si acum a trecut o saptamana de cand m-am despartit de el.Si duminica asta el era in parc si a intorsc de 3 ori capul dupa mine.si am trecut o data pe langa el si m-a salutat si s-a uitat mai lung la mine.Si acum nu stiu cum sa fac sa ma impac inapoi cu el pentru ca eu tin l-a el.Va rog ajutati-ma. Spuneti-mi ce fa fac! DAu Funda plizz!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te impaci cu el si sa il intelegi. Bucura-te ca nu e unul dintre acei baieti care pierd vremea.
Cu siguranta si el vrea sa va intalniti dar ce poate sa faca daca lucreaza. Daca nu ar tine la tine nici la telefon nu ati mai vorbi..Si pana la urma important este ca va intelegeti nu neaparat sa va pupati toata ziua.

Succes in continuare!

| Bestialalori explică (pentru anonim_4396):

Dar nici duminica nu imi spune sa ne intalnim. Timp de 3 saptamani nu mi-a zis nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bestialalori):

Deci duminica este liber...Atunci impunei conditia. Daca vrei sa mai fim impreuna am nevoie de tine si fizic nu doar sufleteste. Intelege ca te iubesc dar sa stii ca doi ochi care nu se vad se uitawinking

Merge?

| Iuliana2018 a răspuns:

Pai incearca sa afli cumva dsca tine la tine daca da atunci impacate cu el dar cere-i sa-ti acorde mai mult timp...