| anonim_4396 a întrebat:

As avea o intrebare:
as dori sa imi fac o trupa de improvizatie si as vrea sa imi spuneti cum sa ii intreb pe ceilalti daca vor sa faca parte din trupa, in asa fel incat sa raspunda pzotiv
si apoi mai vad eu cum fac pe acololaughing
mersi
funda la best

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai tu ii intrebi daca vor sa faca parte din trupa dar nu poti sa le spui intr-un fel incat sa accepte sg asta depinde de ei:*

bafta

| MuzicChristinaaa a răspuns:

Buna! pai si eu vreau sa imi fac o trupa, eu s vocalista dar nu am cu ce oameni, daca esti interesata sau ceva atunci contacteaza-ma pe :cris_pink_angel@yahoo.com