| EuSiDoarAtat a întrebat:

Hei este o intrebare mai mult pentru baieti, insa pot si fetele sa-si spuna parerea

Am obsevat ca unele fete au asa o chestie de a spune baietilor ca sunt pe ciclu(baietilor in general nu prietenilor neaparat)FARA a fi intrebate, unele se simt chiar mandre de asta ..Insa voi baieti ce parere aveti? Nu ca voi n-ati stii de d'astea dar zic asa, pe voi chiar va intereseaza asta?

13 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

Mie mi'au spus... Unele mai proaste ziceau la profesorii de sport de fata cu toata clasa straight face Se ridicau in picioare si cica : Domn' profesor nu pot sa fac sportul pentru ca sunt pe stop/ sunt la ciclu ( cea mai nesimtita varianta )/am o problema fizio... si de aici nu mai stiulaughing Altele dupa ce le dadeau baietii palme la c*r cica : Stai ma k sunt la ciclu d-te'n p***a matiilaughing

| unknownn a răspuns:

Mi s-a intamplat de multe ori, numai curve dom'le!

| Vix999 a răspuns (pentru unknownn):

Da, da curve destepte ..nu au ramas gravide!

| unknownn a răspuns (pentru Vix999):

Nu conteaza, in ochii mei tot curve raman!

| iMaDreamer a răspuns:

Nici eu nu am spus oricarui baiat asta. Singurl care imi stie "calendarul" e prietenul meu. Probabil fetele ti-o spun ca sa te faca curios... sau poate, daca sunt mici, pentru ele e ceva nou si vor sa impartaseasca experienta cu toata lumeahee hee
Unele incearca sa ascunda chestia asta, sa se observe cat mai putin, iar altele practic si-o scriu in frunte.

| BeAmazing a răspuns:

Probabil vor sa se bage in seama cu respectivul!

| klark7410 a răspuns:

Pai daca as fi cu o fata de ma mult timp si as avea o relatie serioasa m-ar cam interesa ...ca sa stiu cand putem sa facem dragoste...laughing

| Oana92 a răspuns:

Vor sa fie bagate in seama.

| Vix999 a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca o fata iti spune ca e la ciclu asa...in loc de buna.
Probabil cand spun asta, o fac (,) ca raspuns la ceva ce baiatul a spus anterior.

| MrAlex a răspuns:

Sincer niciodata nu mi-a zis o fata asta! laughing

| papusica987 a răspuns:

rolling on the floor
doamne dumnezeuleee...ma crucesc!

| spdasinul a răspuns:

Singer mi s-a intamplat o singura data, dar stii cum e vorbeste gura fara cap

| Andreea12315 a răspuns:

Ce prostie! Eu n-as face asa ceva.