| timidu89 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele si femeile ce se poarta bustiere pe strada, haine mulate, care se imbraca mai indecent sa zic asa? Vor sa iasa in evidenta cu orice pret?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa sant vremurile actuale, multe haine sant mulate de fel in special pentru ele ca sa atraga mai usor atentia, inclusiv grasele au mulati. Multe nu au de ales si se imbraca asa.

| timidu89 explică (pentru mgtow):

Mai ales alea fetele tinere, special poarta pantaloni mulati sa vada baietii cum misca din fese laughing

| mgtow a răspuns (pentru timidu89):

Problema e la alea care poarta chilotii cu ata peste ei sau mulati transparenti sa i se vada chilotii - tricou mulat fara sutien sau cu sutien tot transparent si unghii de 2km pai nu zicem ca a facut turul europei sa isi vanda vagauna? categoric - da

| timidu89 explică (pentru mgtow):

Mai lipseste sa i se vada partile intime la vreuna in pantaloni transparenti scurti mulati sau in fusta d'aia scurta la o adiere de vant sa ramana in fundul gol rolling on the floor

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu am nicio părere anume. Fiecare se îmbracă cum vrea. Nu e ca și cum iese dezbracata din casa. Dacă așa se simte bine, poate purta liniștita din partea mea.

| LordCristobal a răspuns:

Părere foarte bună.
Așa mai văd și eu o fata sexy pe strada.

| timidu89 explică (pentru LordCristobal):

Bine spus happy Eu vara trecuta am vazut la pantaloni lungi ziua in amiaza mare la 30+ grade tongue Eu zic ca erau neepilate pe picioare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vor sa iasa in evidenta cu orice pret?"
Nu. Tu esti cel care le da atentia. Tu esti cel cars isi consuma timpul pretios intreband pe forumuri despre oameni pe care nici nu-i cunosti, iar altii isi dau si ei cu parerea.
Nimanui nu ii pasa de cum se imbraca lumea pe strada, in afara de cei care nu au lucruri mai importante de care sa le pese in viata.
Atentia vine strict de la cei ce o acorda.

| timidu89 explică (pentru anonim_4396):

Du-te cu Domnulwinking Cand cumperi TPU sa ma anunti tongue Auzi la el troll laughing Tu esti terminat copile, imi pare rau de parintii tai ca au un asa copil sad sad Mai uita-te la ceva xxx sau anime, alea sunt pentru tine. Ti-am dat peste nas si acum vi cu alt cont sa ma denigrezi? tongue Vezi-ti de treaba. Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia. Trollul esti tu, stiu si eu si multi altii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru timidu89):

Acesta era raspuns la o alta intrebare, adresat unui alt user. Nu stiu cum a ajuns aici. Nu, nu era adresata tie. Imi pare rau.
Cel mai probabil un bug

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Treaba lor de mine sa stea departe toate.

| timidu89 explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Cum asa? laughing Nu te atrag femeile deloc sau...

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru timidu89):

Nu chiar deloc nu simt nimic pentru nimeni.