| Petresan a întrebat:

As dori sa imi maresc penisul, cum as putea face asta sau daca este posibil dar fara aparate, pastile, creme etc? Pe cale naturala as incerca daca ar fi posibil.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti daram visul, dar nu exista nici un fel de tratament, creme, aparate, sau alte metode de marire a penisului.
Exista o posibilitate de marire cu 2-3 cm, prin operatie chirurgicala, extremd e dureroasa si priculoasa fiindca ai doar 50% sanse sa reuseasca, putand sa ramai pe veci cu un penis insensibil sau impotent.
Penisul creste in functie de mostenirea genetica de la tatal tau si isi incheie cresterea, in jurul varstei de 16 ani.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă te uiți la el cu lupa.

| CIaudiu a răspuns:

Iei vreo 2-3 albine si le lasi sa te intepe.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Dacă îl ai de minim 13-15 cm nu ai de ce sa te îngrijorezi prea mult, mărimea medie a penisului la noi este de 12.7 cm.
Dacă nu suferi de ejaculare precoce și îl ai strong ca piatra, reziști 10-15 minute la un număr ii iei fata unuia cu 17-18 cm care o are bleaga sau se termina repede, ii iei gagica crede-mă laughing