| Mihai20090 a întrebat:

Salut, sunt baiat, am 16 ani. Ce sa fac ca sa imi maresc penisul, fara pastile sau alte chestii, pe cale naturala daca se poate?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Marirea penisului se poate realiza numai DOAR prin procedura chirurgicala, 2-3 cm, dar cu risc de 50% sa nu reuseasac operatia si penisul sa ramana inutilizabil (impotent).
Din pacate, pe cale naturala NU se poate marii nimic, ca de exista asa ceva, toti barbati erau super fericiti ca au un penis pana la genunchi, dar dupa cum bine stii, inca sunt multi cu micropenise si nu au incotro, invatand sa traiasca cu ce au sau apeland la tehnici noi sau jucarii sexuale, ca sa satisfaca femeia.

| Mayhem666 a răspuns:

Tragi de el si speri sa se lungeasca fara sa se rupa.

| Goete a răspuns:

16 ani si deja esti complexat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum. Este precum laba piciorului, la unii este mai mare la alții este mai mic. Nu putem toții sa fim la fel. Mulțumește-te cu ce ai. Iar dacă ești supraponderal, atunci câteva kg jos poate ajuta la mărimea penisului.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Penisul este un organ al corpului uman, la barbati. Asa cum femeile au sani si vagin, barbatii au penis. Penisul creste natural, odata cu corpul si ajunge si el la maturitate cand treci de la pubertate la maturitate. Acesta nu se poate mari in mod natural.
Se pot folosi mansoane, care pot augmenta sau ingrosa penisul. In aparenta. Asa se vede. Sunt facute din silicon, imita pielea, la culoare si textura, dar cam atat.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Trebuie sa masezi toiagul pana la definirea dorita

| Cosminfocsa1998 a răspuns:

Nu se poate mări. De 10 ani am tot încercat.