| america23 a întrebat:

Cum pot face penisul mai mare cu 3-4 cm? Pe cale naturala fara pastile

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai tot timpul sa iti tot creasca pana la 21 de ani! Fi tu cult, curat si manierat, ca sa se uite fetele la tine, si stai cuminte pana mai tarziu!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ii atentionezi ca daca nu creste repede il tai laughing))
pai cati ani ai?

| ZEU93 a răspuns:

Tragi de el

| epurasu a răspuns:

In nici un fel nul poti face mai mare decat este el normal! nu da crezare pastilelor.

| vocea a răspuns:

Fa sex si se mai dezvolta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o asa solutie!

| anonimguy3 a răspuns:

Cu o laba?

| Sergiu72 a răspuns:

Sincer? nu poti. e vorba de bagajul genetic. Poti sa-l fortifici cu gimnastica si masaj. daca are in erectie 15 cm, te afli in majoritate.

| ronaldo90 a răspuns:

Eu zic sa stai linistit nu exista asa ceva. daca ai o varsta frageda stai linistit ca penisul se maturizeaza ca si organismul si creierul.bafta