| Ángel_8890 a întrebat:

As dori sa ma ajutati, deoarece ma simt foarte rau! Azi trebuia sa ma intilnesc cu un baiat cu care vb pe mess...Eu m-am pregatit, evident m-am facut frumoasa asa cum trebuie.Si ma duc in locul destinat asa cum ne-am inteles.Eu astept nu vine nimeni. Zic mai astept inca un pic. Evident cand m-am asigurat ca nu vine m-am intors acasa, Fara dispozitie, foarte rau...nici nu va imaginati.Am ajuns acasa si imediat i-am scris sa ii cer explicatii, deoarece trebuie sa mi le dea. Am intrat pe net, am vazut mesajul lui, care el mi la trimis cu o jumate de ora inainte de a ne vedea, ca nu poate si ca ne vom vedea alta data.Eu evident mesajul nu l-am vazut, deoarece coputatorul era stins.Eu i-am scris tot ce am gandit ca este necesar si corect. Dupa aia el imi scrie ca atunci cind noi am inceput sa vb eu i-am spus, ca m-ai bine sa ne cunoastem un pic apoi nici o problema putem sa ne vedem. Apoi am indicat ziua in care ne vom vedea. El era de acord, nu avea nimic de facut.Si azi de acum cu exactitate ne-am clarificat daca ne vedem. Cand el m-ia scris, mi-a spus ca atunci cand tu nu doreai sa ne vedem si nu puteai acum si eu nu pot.Eu i-am explicat in conversatia noastra anterioara ca eu sunt o fata decenta si nu ma pot sa ma vad cu o persoana pe care nu o cunosc, in plus dupa o zi de conversatie.Parca era bine si azi cand am vazut ca nu a venit aveam impresia ca nu se intimpla cu mine, ca e o greseala.Nu stiu ce sa fac, am impresia ca mi-am pierdut orice incredere in oameni.As dori nespus de mult sa ma ajutati cu niste sfaturi!

2 răspunsuri:
| Ángel_8890 explică:

Eu am 18 ani iar el 21 ani.Ne intelege-am bine dar eu acum am rupt orice relatie cu el. El de fire este un pic m-ai incapatinat, deoarece este zodia berbec iar eu rac. Dar daca ar incerca sa vb cu mine si sa isi schimbe atitudine sunt sanse sa ne vedem.Deoarece eu as vrea sa ma intilnesc sa fie cineva alaturi de mine sa ma inteleaga sa imi fie alaturi...Si am nevoie de el, deoarece tin la el.Nu este in aceea ca m-am indragostit, deoarece nu este astfel.

| CreatzaBắ a răspuns:

Buna, stiu exact cum te simti.am patit si eu la fel, nu ai precizat ce varsta aveti.eu si acum mai vb cu acel baiat, desi e mai mare decat mine cu vreo 5 ani.ma intelegi ft bine cu el, ne cunoastem de 3 ani.
el si acum imi spune sa ne intalnim. dar parca imi e rusine de el.si nu stiu ce sa fac.in aceasta intrebare, parca m-ai descris pe minelaughing. daca vrei da add la adelina_tm_2008 si mai vb akl:*
pup take care:*