| HappinessAfterSadness a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Eu vorbesc pe messenger cu un rocker, ii mai puneam intrebari(de bun gust) si imi mai raspundea.Acum i-am pus o intrebare,nu e de-aia proasta,si mi-a vazut demult mesajul si nu mi-a scris nimic.Ce ziceti, sa astept ca poate o sa imi scrie sau sa ii trimit alt mesaj? De ce nu imi mai scrie?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

S-a plictisit.

| InVPent a răspuns:

Nu inteleg de ce ai mentionat si ca e rocker, nu vad rostul, dar ma rog. laughing Probabil intrebarea ta l-a ofensat. Nu pot sa spun prea multe pentru ca nu stiu ce intrebare i-ai pus. Daca nu raspunde, nu-l stresa.

| Cuțu2 a răspuns:

Poate nu a avut timp sa raspunda, ideea e ca nu ai parea obsedata sau ceva daca I-ai scrie un mesaj.

| HappinessAfterSadness explică (pentru Cuțu2):

Nu,eu doar l-am intrebat ceva, a vazut si nu mi-a scris nimic