| Loryanna a întrebat:

Intrebare pentru baieti : cum arata fata ideala? :*

38 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

"ţâţe mici, curu' mare, spanish type" (Tranda şi GXXL)

| Drolja a răspuns (pentru Drolja):

La care se adaugă gura mare, dar nu figurat, la propriu.

Ştiu, nu mă întreba pe mine, şi eu am ţâţe mari şi gură mică, prin urmare nu aş putea fi femeia ideală pentru nimeni.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

90-60-90 surdo-muta

| RAY a răspuns:

Sincer nu stiu, depinde pentru ce propie experienta am observat ca pentru sex imi plac fetele frumoase,cred ca aici cam toti barbati avem cam acelasi gusturi,pentru o conservatie serioasa as alege o fata care sa stie sa aiba acelasi pasiunii ca ale mele sau sa poate mentine o conversatie, pentru o relatie cred ca as alege o fata cu care sa ma inteleg ca asta e cel mai important,desigur ca fetele rele, nebune, comice sunt un dar divin cu care sa faci mereu ceva nou, cred ca depinde de fiecare situatie si desigur degeaba isi place de o fata frumoasa daca ea nu te place, in viata pretentiile nu pot fi mai mari ca valoarea ta pentru ca te vei lovi de valoarea ta mereu

| corbulalbrosu a răspuns:

Crezi ca exista asa ceva? Au existat cateva incercari care s-au exemplificat prin papusa ajunsa celebra dar din pacate tot blonda. Barbie. Bleahhh.

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu pricep ce te dai atât după deget, când ştim amândoi că eu sunt genul tău!

| Loryanna explică (pentru corbulalbrosu):

Ma refeream pentru voiwinking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Loryanna):

Pentru mine personal, chiar daca am s-o supar iar pe Drolja, femeia ideala este femeia snur, fara tate fara cursi cu mintea cat o margica.

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Lasă, te revanşezi tu cu punctul G pe care mi l-ai promis.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te rog sa ma ierti de ti-am gresit.Nu mi-am dat seama ca poti avea ochiul atat de vigilent.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sau ideala poate fi chiar femeia rusoaica, care intotdeauna are tatele ascutite si indreptate drept inainte, perpendiculare pe bust laughing

| LoveSleep a răspuns:

Cât mai imprevizibilă.
Zi ceva neașteptat și te iau de nevastă.

| Loryanna explică (pentru LoveSleep):

Cum arata? am intrebatwinking

| LoveSleep a răspuns (pentru Loryanna):

Cum arata? am raspunswinking

| Loryanna explică (pentru LoveSleep):

Fizic : ochii, par, inaltime

| LoveSleep a răspuns (pentru Loryanna):

Ochii să fie doi, păr să fie destul.
Legat de înălțime, să fie așa de mare încât când facem sex, iar eu sunt deasupra, să nu-i scot ochii cu pătrățelele de pe abdomen.
În rest, n-am pretenții.

| aXy99 a răspuns:

Fata ideala este pentru fiecare persoana alta. Depinde de tine. Oricat de obiectiv as incerca sa fiu nu as putea, dar daca imi cer sa fiu subiectiv, o sa o fac. Inalta, sa arate ok la fata, niste forme acolo, nu XXL, dar cat de cat. Culoarea parului, ochilor nu are relevanta. Cel mai mult conteaza mentalitatea, modul ei de a gandi si a vorbi.

| pufulescu a răspuns:

Minim 1,65, bruneta, ochii verzi sau albastri, greutate potrivita, de preferat cu forme. Fata si sanii nu conteaza, cracii sa fie lungi si fundul frumos.

| Loryanna explică (pentru pufulescu):

Mersi..macar cineva nu se prosteste...

| Drolja a răspuns (pentru pufulescu):

Adică eu.

| pufulescu a răspuns:

Wow, ce coincidenta! Trimite o poza.

| badearazvan a răspuns:

Sa zambeasca mereu cand sunt cu ea si sa faca privirea aia care nu o pot descrie, ochii albastri dar nu neaparat, sa glumeasca sa nu se supere repede si multe alte calitati

| Loryanna explică:

Mici? laughing)

| Loryanna explică:

Stiti ...eu am pus intrebarea serios laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Loryanna):

Nu-mi mai da mesaje pe privat.

| Loryanna explică (pentru LoveSleep):

Unde iti dau ma eu mesaje prostule laughing)

| LoveSleep a răspuns (pentru Loryanna):

Pe privat.
Mesaje pivate.
Controlează-te, ăsta e un site serios.

| Loryanna explică (pentru LoveSleep):

laughing) auzi tu sa vb asa cu mata ca tu mi-ai dat mesaj sa iti dau fundita laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Loryanna):

Ma gandeam la posibilitatea sa ai si tu sanii cum le au rusoaicele laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Loryanna):

Maică-mea e ocupată, las-o.
De ce nu recunoști că mă vrei?
Spune-o direct, mesajele private se trimit greu.

| Loryanna explică (pentru LoveSleep):

Realizezi ca nici nu stiu cine esti cum arati cum te cheama.

| LoveSleep a răspuns (pentru Loryanna):

De asta tot insist să termini cu mesajele private.

| Loryanna explică (pentru LoveSleep):

Daca vrei vorbeste singur ca nu meriti sa vorbesc cu tine laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Loryanna):

Nici tu nu meriți să răspund.
Și ești și urâtă.

| Loryanna explică (pentru LoveSleep):

Nici nu sti cum arat boule laughing))

| Eduard1337 a răspuns:

Sa aibă intre 1, 70-1, 75, sa fie bruneta/satena si sa aibă talia ca de viespe si funduletul usor bombat ^^