| Rusu_George_1917 a întrebat:

As dori si eu aflu de ce asa multi copiii se injosesc aici pe acest site si cauta de la niste nebuni pusi pe caterinca sa afle care e treaba cu educatia sexuala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastreaza-ti intrebarea asta si du-te la parintii lor si mai intreaba-i de ce nu se ocupa de educatia lor.

9 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Sunt multe eprsoane destul de mature aici sa dea un raspuns care sa ajute un copil..bine sunt si oameni pusi pe caterinca (ex eu) care mai rad de ei insa nu ii jignesc sau injur
ce o sa imi faci? ma duci la politie?

| ReiVaN a răspuns:

Intreaba-i pe ei de unde dorinta asta nebuna de sex la 12 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Idee e in felul urmator, ei pun intrebari tampite, din 10 raspunsuri 8 sunt la caterinca si 2 chiar educatieve, dar ei tot cum le trece prin cap fac si pe urma se intorc cu alte intrebari si mai tampite.

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca nu au de unde sa obtina informatiile astea. cu parintii nu pot discuta, prietenii si colegii sunt la fel de prost informati ca si ei si atunci cred ca aici gasesc raspunsuri.
eu de exemplu nu sunt un copil, am 20 de ani si noroc ca ma duce capu si am stiut unde sa caut astfel de informatii(si stiu o gramada:d) pentru ca parintii mei nu mi-au vorbit niciodata despre asta iar la scoala lectiile despre sexualitate au fost evitate. iar colegele mele erau in aceiasi situatie!

| Rusu_George_1917 explică (pentru Oana92):

Ai si tu dreptate, asta e situatia, bine macar ca tu te-ai descurcat si acum esti fata mare...adica matura, intelegi tu

| hhhapciuuu a răspuns:

Parintii sunt de vina! paraca sunt in viata copiilor numai sa le dea ordine, nu sa ii invete, ca de aia sunt aici o gramada de fetite de 12-13 care cica au facut sex si nu stiu daca acum sunt insarcinate laughing, si baietii, laughing e de ris, dar unii ii i-au in ris in loc sa-i ajute, macar noi, daca nu parintii happy

Răspuns utilizator avertizat
| HouseHouse a răspuns:

Exact!

| Angelina0101 a răspuns:

M'ai bine ar intreba ca sa primeasca un raspuns, decit sa faca niste prostii de care sa le para rau toata viata!