| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

As dori si eu cateva sfaturi, in martie fac 18 ani. Unde as putea sa imi fac majoratul? Acasa? Sau undeva la un local? Sau la munte? Habar nu am. Voi unde, cum vi l-ati facut? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Annellise a răspuns:

Draga Alex, iti spun de pe acum LA MULTI ANI! Regula de aur ca sa ai un majorat super este sa ai mare grija cum faci lista cu invitati, si anume sa iti chemi persoanele la care chiar tii, cu care chiar ai tangente pentru ca vei fi surprins cand vei vedea ca de exemplu ai invitat 6 colegi din fosta generala si fiecare vine cu iubita sau iubitul, automat numarul se va dubla si va fi cam straight face Daca chemi doar prieteni apropiati, cu care stii ca te intelegi si te poti distra e perfect. Eu una mi l-am tinut la un local stil `club`, cu mult spatiu si lumini de disco. Nu am vrut sa fie prea elegant ca la nunta sau botez, am vrut sa fie funny, si fiecare sa se simta in largul lui. Poti sa ti-l organizezi acolo unde crezi ca te simti tu cel mai bine. Daca tie iti place si zambesti toata petrecerea asa vor face si invitatii tai, totul se va invarti in jurul tau asa ca nu ezita sa razi si sa zambesti mereu! Sa iasa un majorat f tare, poti sa adaugi putine surprize : gen jocur senzuale (ungi cativa baieti cu un tub de frisca pe abdomen si cateva fete legate la ochi si la maini vor trebui sa ii stearga cu limbuta) de ce nu un streapteas si alte chestii amuzante. Lucruri trasnite despre care vor vorbi cu toii o lunga perioada de timp. Am cam deviat de la intrebarile tale, deci revin: locatia nu este asa de importanta daca esti cu anturajul dorit si stiti sa va distrati! Nu recomand sa faci acasa ca apoi trebuie sa strangi ...si niciodata nu stii ce se mai distruge sad prin casa si parintii nu cred ca vor fi prea incantati happy. Sa ne spui rezultatul final, si Have fun! Te pup :*