| books a întrebat:

am o mare dilema se apropie majoratul meu si as vrea cateva idei despre :menu, muzica, locatie(acasa, terasa, local). va rog ajutati-ma...pentru cela mai buna idee dau fundahappy

4 răspunsuri:
| TheSearcher a răspuns:

Meniul clasic ca la alta evenimente ^^. la inceput un apritiv (gen chiftele, putina branza, ceva verdeata, piet de pui umplut cu diferite =) ceva in genu.). apoi o supa sau ceva o chiorba, niste sarmalutze sau cartofi piure cu carne, iar la final urmeaza tortul =) sunt niste artificii (daca le pot spune asa) frumoase are se pun pe tort, le aprizi si chiar arata frumos sunt chiar si colorate. muzica pentru intrarea tortului http://www.trilulilu.ro/rika85/d9a49b54bf34c7... cat despre restul melodiilor. muzica house poate, dance http://www.youtube.com/watch?v=A7oEV01aoQw. si atele. depinde de gusturile fiecaruia.si pentru voie buna un strica 1-2 manele pentru petrecere. poate mai multe. =) or fi manelele mai ciudate dar sigur faci voie buna cu ele ^^ depinde ce alegi. iar despre locatie. un restaurant daca vrei sa inviti multe persoane... =)

| Luciii a răspuns:

Eu m-am gandit astfel: Loctie: Du-i prima oara acasa la tine va jukati advr provok procente(dar cred ca stii cum...smug) dupa du-i la bowling.Meniutongueizza,Ceva aperitive, O salata de rosii cu ceva(pentru fete mai ales) Muzica: Orice fel de muzica dar nu dpe MagicFm sau ProFm.Incercati shakira eminem, beyonce.O sa va distrati de minune. SPer ca ti-am fost de ajutor. Funda?batting eyelashes?

| books explică:

Multumesc mult de raspunsuri, dar as vrea ceva mai sepecial happy

| books explică:

Mai vreau cateva pareri ...va rog ajutati-ma!