| Spiriiii a întrebat:

As dori si eu niste sfaturi.hee hee. inainte de luna decembrie am cunoscut un baiat pe internet.happy am fost impreuna cam pana inainte de craciun, iar apoi ne-am despartit dintr-o cearta. in zilele cat am fost despartiti mereu dadea mesaje.ca tine la mine. printre care si un mesaj in care scria daca as mai vrea sa stau cu un nesimtit, egoisst ca el.ca ma iubeste ca isi cere iertare. in noaptea de revelion l-am sunat si m-a intrebat raspunsul... i-am zis ca da. el in vacanta de iarna era la bunici iar eu la fel. urma cand ajungem acasa sa ne vedem pentru prima oara. zis si facut.asa s-a intamplat, pana am ajuns sa tin enorm la el.nu stiu, simt ca e facut pentru mine...problema este ca in una din zile.am vazut un mesaj pe telefonul lui in care o fata l-a intrebat: ce faci iubitu:*?
el a zis ca e verisoara sa, si ca ea asa ii spune. am acceptat si chestia asta. apoi, sunt unele zile in care il sunam si nu raspundea deloc, deloc! nici la mesaje, la nimic! iar seara urma sa-mi spuna pe messenger ca dormea sau ca i-a fost rau ...ne desparteam pe motiul asta pentru cateva ore iar apoi dadea mesaj sal iert ca cica ma iubestehappy
Nustiu ce sa fac. e baiat bun.stiu asta, dar nu stiu daca poarta aceleasi sentimente pentru mine...la fel cum port si eu pentru el.
va rog sfaturi utile...
Ofer funditahee hee:*
Ps: scuzati-mi greselile laughing:*

6 răspunsuri:
| BMihai a răspuns:

Din pacate se pare ca ar mai avea si pe altcineva happy
pana la proba contrarie pare a fi vinovat happy
sincer imi pare rau pentru tine, stiu cum este sa fi inselat si dezamagit de persoana la care ti.

capul sus si mergi inainte

| Analya a răspuns:

Sincer eu cred ca mai are si pe altcineva... e prea ciudat ca nu raspunde la telefon si mai ales ca avea un mesaj de la o fata care ii spune "iubitu"
poate are sentimnte pentru tine, dar totusi cred ca are si iubita.si cauta pe cineva care sa-i dea ce iubita lui nu-i da.sau poate doar o aventura.

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a răspuns:

Poate ca ar fi bin sa te interesezi despre,, verisoara,, lui sa vezi daca te minte intereseaza-te daca te iubeste, testeaza-l, nu stiu pune-l sa faca chestii pentru tine, cum reactioneaza
eu ti-as sugera sa depui sentimente prea multe pentru el...vei suferi mult pentru ca te minte, eu iti urez succes, dar cred ca nu te meritawinking

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a răspuns:

Scz pentru imi sus. voiam sa zic sa nu depui multe sentimente pentru el, desi cred ca deja ai facut-o, eu iti urez succes si tot binele din lumewinking

| Foarfeca a răspuns:

Testeazal. Ai putea sa iti faci un id fals etc si sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine ( pe idul fals). Si daca zice da inseamna ca nu merita tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am unele dubii privind fidelitatea lui

ia numarul de telefon al "verisoarei" lui si vezi daca chiar ii e verisoara [desi nu prea cred]

daca te insala despartete de el definitiv

pup