| Aledeac a întrebat:

As vrea o seara romantica-perversa cu prietenul meu. Ce sa fac? Imi dati niste idei? Sau niste metode perverse?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perversiunea si romantismul se anuleaza reciproc. E ca si cum ai trece-o pragul in brate, i-ai saruta mana in timp ce-i oferi un trandafir si apoi i-ai pune un calus in gura, o zgarda si ai incepe sa o calaresti nemilos in timp ce va uitati la un poster cu taica-su...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i musai sa se anuleze... gandeste-te, petale de trandafiri, lumanari parfumate, sampanie, frisca... nutella daca nu e frisca. Si dupa ce e gata sampania, dar inainte sa se termine lumanarile, catuse, bici, stropi de ceara pe abdomen happy
Si lectura cu voce tare a ultimelor intrebari de pe TPU - Dragoste si sex.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu-mi plac nuantele de gri, prefer albul sau negrul. Ori ne lingem, ne muscam si gafaim ca disperatii ori ne sorbim din priviri in timp ce ne coordonam miscarile si ritmul cardiac. Nu le putem face pe toate in aceeasi seara!

Cand ai spus Nutella, am incercat sa-mi dezvolt fantezii pe baza acestui produs alimentar. Dupa care mi-a venit in minte un loc de pe corp, pe care daca l-ai unge cu Nutella, ai crea foarte multa incertitudine...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Ca sa fiu sincera, de aia am si bagat in ecuatie nutella...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

laughing daca acesta a fost scopul inseamna ca o parte din tine chiar si-ar dori sa traiasca periculos... Bine, asta devenise clar in momentul in care ai pomenit lecturarea intrebarilor de pe TPU, mi se pare cel mai avansat stadiu de sado-masochism de care am auzit pana in acest moment! Eu, de exemplu, sunt permisiv cand vine vorba de preferinte in pat, inteleg ca fiecare persoana raspunde la stimuli diferiti. N-as zice nu nici macar la treaba cu Nutella, care pare dubioasa. Dar nu i-as putea citi niciodata unei femei intrebarile de pe TPU, ca si preludiu. Mi se pare prea nemilos, pur si simplu nu m-ar lasa sufletul!

| andrey2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))totul o fost aproximativ ok pana la posterul cu taica-su..de ce ai vrea sa vezi o poza cu taica-su in timpul "activitatii" respective? Oricum, mersi ca m-ai facut sa rad.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luati laxative amîndoi, pervesilor, va fi o seara de neuitat

| CLCQ a răspuns:

Pentru romantism e foarte usor. Pentru partea perversa... si el ar vrea asa ceva? Cel mai frumos/interesant/cu evolutie neasteptata/interesanta este roleplay-ul. Pe scurt o poveste in care fiecare interpreteaza un personaj, povestea o scrieti voi, din mers, doar personajul influenteaza startul, decorul, etc. Actiunea e 'din mers'.
Si dupa aia posteaza un eseu aici :-)

| elisatee21 a răspuns:

1. Fii opusul tau

Daca de obicei ai o atitudine mai tandra si un ritm mai lent, mai romantic, atunci ar fi o idee sa dezlantui felina salbatica din interiorul tau. Arunca-te peste el, priveste-l "amenintator" in ochi si da startul actiunii, de parca el ar fi cea mai delicioasa friptura, iar tu ai o leoaica infometata. Gemi usor in general? Incearca sa ii spui cateva lucruri obraznice.

2. Ia problema in propriile maini

Ai crede ca s-a cam saturat de stimularea manuala, insa daca tu esti cea care ii alinta penisul, lucrurile se schimba radical. In cuplurile active sexual, "hand-job"-ul devine istorie, desi barbatii continua sa il adore. Cand va uitati la un film, mangaie-l usor pe abdomen, desfa-i slitul si prinde-i baza penisului cu mana, in timp ce ii masezi corpul penisului cu cealalta mana.

2. Joaca rolul adolescentei perverse

Suprinde-l cu o noua identitate foarte incitanta pentru el: imbraca-te in uniforma scolara, prinde-ti parul in doua codite si linge o acadea in fata lui. La inceput, joaca rolul timidei si lasa-te greu dezbracata, apoi comporta-te de parca el ar fi trezit la viata pofta ta nebuna de sex.

3. Gateste fara haine

Stii cum il poti face sa se bucure mai mult de cina pe care o pregatesti? Gatind complet dezbracata. Va adora sa te patrunda pe la spate chiar in bucatarie, deasupra cuptorului, in timp ce friptura se rumeneste la foc mic.

4. Preludiul sportiv
Specialistii spun ca toti adultii care depun efort fizic inainte de sex se bucura de senzatii mai intense in timpul partidei. Propune-i o sesiune de gimnastica si incheiati sedinta cu un sex nebun.

5. "Jucati" un capitol erotic

Ai citit intr-un roman de dragoste, un capitol erotic pe care l-ai savurat pe deplin? Spune-i ca vrei sa ii arati ceva incitant si citeste-i pasajele care te-au impresionat, apoi propune-i sa intrati in pielea personajelor.

6. Gadila-l

Poate suna ridicol, insa din punct de vedere medical, gadilatul usor este chiar o terapie utila in relaxare. Poti folosi o pana sau buricul degetelor pentru a-l atinge lent pe umeri, pe piept si pe spate, acordand mai multa atentie partilor excitabile.

7. Fa-ti limba sa vibreze

Viziteaza un magazin pentru adulti si cumpara un inel special care iti face limba sa vibreze. Accesoriul este foarte util in intensificarea placerii lui atunci cand ii faci sex oral. In plus, cati barbati se pot lauda ca au avut parte de asemenea felatie revolutionara?

8. Maseaza-i palmele

Palmele sunt o zona erogena puternica pentru barbati, care dupa milioane de ani de munca fizica, au tendinta genetica de a purta o tensiune majora in maini. Fa-i un masaj al palmelor pe cinste si il vei pregati pentru un sex memorabil.

9. Mentoleaza-te

Bucura-te de o bombonica mentolata inainte sa il rasfeti oral - va fi pentru el o revelatie!

10. Schimba peisajul

Rezerva o camera de hotel si da-i intalnire in oras dupa serviciu, dintr-un motiv oarecare. Spune-i ca ai o surpriza pentru el, du-l in cuibusorul de nebunii si profita de "inocenta" sa. O sa ii placa la nebunie!

| Kaℓi a răspuns (pentru elisatee21):

Wow! n-am citit tot, insa pari experta, felicitari pentru sfaturi happy
Ah, nu tu intrebai despre obligativitatea sexului oral? intr-o relatie, desigur? big grin

| elisatee21 a răspuns (pentru Kaℓi):

Eu am intrebat ca am crezut ca doar tarfele i-au sex oral