| Alexandra_Berinde_1995 a întrebat:

Hey happy prieteni va rog daca puteti sa imi dati ceva idei pentru o seara romantica love struck

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Lumanari,sampanie,trandafiri sau petale de trandafiri,muzica in surdina,semi-intuneric,mancare afrodisiaca,capsuni,parfumul tau invaluindu-l si nimeni altcineva in jurul vostru!
Pentru mine seamana a seara cel putin teribil de romantica...
Vrei si alta idee?
O cada de baie plina de saruri si spuma,sampanie,lumanari,capsuni,petale de trandafiri, muzica in surdina, tu coafata, machiata superb si purtand doar parfumul tau si el, privindu-te interzis, fara sa creada in ceea ce vede si-n minunile ce vor urma!
Distractie placuta!
happy

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Din numele tau imi pot da seama ca ai in jur de 18-19 ani, deci totul este bine. Iti poti impresiona prietenul facandu-i o surpriza, pregatindu-i cina si orice alta idee care iti mai trece prin cap. Nu uita, tu esti singura care stie ce ii place cu adevarat si ce nu. In functie de aceasta, pregateste-i surpriza. O sa se bucure. Succes!

| neutrino a răspuns:

Cu cine? O seara romantica poate fi in doi, in trei, intr-un grup mai mare sau pur si simplu singur/a. Daca te referi la o astfel de seara, intre tine si el, eu sunt de parere ca trebuie sa fiti singuri, undeva unde sa va bucurati de voi doi si numai voi doi.

| sofisis a răspuns:

O cina in doi, urmata de un dus in doi... fara contact sexual... apot desertul. Ordinea poate fi aleatoare

| corhaz a răspuns:

Un video porno amintire sa faceti