| dIzzEE a întrebat:

As vrea sa adresez o intrebare fetelor:

Recent m-am despartit de prietena mea dupa ce am facut 1 an pe 16 octombrie ca asa a vrut ea pe motivul si citez : "Relatia noastra nu a evoluat asa cum planuiam".
Puteti sa-mi spuneti si mie ce inseamna? Va rog frumos.

12 răspunsuri:
| smilegirl a răspuns:

Salut) "Relatia noastra nu a evoluat asa cum planuiam" comentez ca ea pur si simplu intilninduse un an s-a plictisit sau avea asteptari ca mereu v-a simti acelasi lucru, dar daca sincer... despre ea vorbim acum deoarece tu tii foarte mult la ceeace ati avut voi impreuna un an intreg si dupa spusele ei, daca tu desigur nu ai amagit pe ea sau inselat vreodata, sau nu ai cerut de la ea prea multe, daca nu ai umilito si totul era bine inseamna ca asta e pur si simplu o pricina inventata de ea si nu trebuie sa te ingrijorezi) daca ai ceva de adaugat scriemi un mesaj eu cu mare placere te voi asculta si vom gasi pricina)

| dIzzEE explică (pentru smilegirl):

Bun... Eu nu cred ca s-a plictisit pentru ca mi-a dat replica asta exact cu o zi dupa ce am venit de la munte. Am fost cu ea mai tarziu si imi cer scuze pentru asta ca nu am prea avut timp pentru ca imi impart timpul intre scoala si servici. Cu inselatul nu am facut asa ceva ca altfel nu rezistam 1 an parerea mea

| William a răspuns:

Se astepta sa o ceri de nevasta laughing

| Alecsa11 a răspuns:

Inseamna ca s-a plictisit si n-a vrut sa ti-o spuna in fata. Treci peste!

| Nordic a răspuns:

Înseamnă că s-a plictisit. Crede-mă. Nu-s un guru dar crede-mă aici. S-a plcitisit și atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu putem.Nu ştim cum a decurs relaţia voastră, nu ştim ce aşteptări aţi avut.
Sfatul meu este să o întrebi! Ai dreptul de a ştii. Până la urmă aţi stat împreună un an, nu o zi.
Vorbeşte cu ea. Doar din gura ei poţi afla adevăratul motiv.Noi,eventual,doar putem ghici şi astfel, te inducem în eroare.

Succes!

| catablondu a răspuns:

Salut, gandeste-te la planurile voastre din timpul relatiei si incearca sa compari ce va doreati cu felul in care s-a desfasurat relatia propriu-zisa. Cauta diferentele dintre planuri si realitate si o sa intelegi, daca ai ce. Daca nu, inseamna ca pur si simplu nu a mai vrut o relatie cu tine. Nu inseamna ca esti vinovat. Viata merge inainte!

Răspuns utilizator avertizat
| pursisimpluAlex a răspuns:

Simplu. Cate orgasme a avut intr-un an? si de aici iti raspunzi la intrebarea ta.

| dIzzEE explică (pentru pursisimpluAlex):

Multe iti spun eu si in locuri diverse, unele chiar ciudate

| Bilutzaaa a răspuns:

Poate ea vroia ceva mai mult decat ce i-ai oferit. Poate ea vroia ceva mai mult de la tine...big grin

| ancutza_6500 a răspuns:

Parerea mea e ca a cautat o scuza patetica pentru a masca motivul adevarat pentru care s a despartit de tine. Poate a intalnit pe altcineva sau s a plictisit si a considerat ca te ar rani mai putin daca ti ar spune faza asta cu evoluatu...