| Amalia2305 a întrebat:

As vrea sa aud(citesc) povestile voastre de >dragoste8- fie ele tristesad sau frumoase love struck funda la cea care ma va impresiona cel mai mult si vot la celelalte :*

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

Poii.Uite .eu am 16 ani fr 4luni.si traiesc prima iubire love struck cu un baiat care in august va face 20 [prima iubire-ca primul baiat pe care l`am iubit in viata nu primul cu care am inceput viatsa sexuala.pentru ca sunt V.].
Pentru el de asemenea eu sunt prima lui iubire,deoarece a fost cu mai multe fete insa pe niciuna nu a iubit`o,nu avea sentimente nu stia ce e dragostea adevarata pana cand.M`a intalnit.si uite cum inceepe povestea mea frumoasa love struck . :

Sora mea are un prieten de vreo 3 ani,Prietenul ei ma cunoastea p mine cand el incepuse relatia cu soramea. Prietenul lui cel mai bun[actualul meu iubit],nu ma cunostea .si mereu auzea de mine de la el .si altii- care ma cunosteau km ca as fi "diferita' de "ele".
Intr-o seara.actualul meu iubit era beat [ asa obisnuia sa isi duca viata at,era f.influentat de anturaj.beaa mult,jignea fetele .se credea mare gigolo si din kuza ca prietenii ii spuneau "sa nu piarda nikiio partida cu nikio fata"pentru ca fetele roiesc in jurul lui,el ii asculta.si nu pierdea nikio partida,chiar daca acum.imi povesteste ca at cand era cu vreuna nu prea simtea placere si era nevoit sa se gandeasca la nu stiu ce actrite ca sa fie si el satisfacut].deci,el era beat si se afla la prietenul lui[iubitul sorei mele].iar acesta vbea cu mne p mess.
Actualul meu iubit tot incerca sa scoata vbee de la pr`sau ca sa ii dea id`ul meu sau sa ma cunoasca[pentru ca auzise ca sunt "shmecheryta".asa mergea vba.si km el avea orgoliu tare de baiat ca p el nu`l face nikio fata,pentru ca in bratele lui cadeau toate,vroia sa ma puna si p mne la punct].

De aiki incepe deja "destinul".deci Pr lui nu vroai sa ii dea id`ul meu,iar el era f.beat si nu retinea.insa in seara aceea a fct un efort sa`mi retina id`ul.`l`a retinut f.greu.si cand s`a dus acasa.a incercat sa ma bage in lista.si in mod incredibil.l`a nimerit.

Mi-a spus ca e pr` lu iubitului sorei mele [ eu auzisem multe de el inainte ,km ca innebuneste minorele ca toate umbla dupa el,avea reputatie de un baiat irezistibil,iar eu sunt f.orgolioasa si diferita la caracter.si de asemena imi doream sa`l "prind".ca sa-i arat ca nu e el CEL MAI TARE,nu toate cad la el in brate ].deci mi-a spus p mess cine e.si.cu timpul tot vbeam.tot vbeam.f.mult timp tot am vbit p mess.si am devenit BFF.el imi spunea tot ce face cand merge p afara inclusiv cu fetele si dalea,insa eu credeam ca vrea sa ma impresioneze sa cad si eu. Eu ma tineam p pozitii,orikm nu consideram ca e vreun irezistibil si aveam sa`l pun EU LA PUNCT PE EL. Am devenit bff,eu ma comportam cu el super indiferenta,ii ascultam toate povestile si paream bff,insa nikiodata nu aduceam nik in vba de mne,de ce e intre noi2 - de ne intelegem atat de bine,astepta sa incep eu.pana cand intr-o seara p mess mi-a zs " daca ti-as spune ca imi plac 3 fete.si nu stiu pe care sa o aleg ,ce m`ai sfatui sa fac ? ".i-am zs " alege`o pe cea din varful piramidei.pe cea mai buna dintre ele.pe prima care iti place cel mai mult ".si el mi-a zs " daca ti-as spune ca aceea esti tu,m`ai crede?".iar eu i-am spus ca nu l`as crede desigur.pentru ca eu eram convinsa ca vrea sa fiu o noua "victima a lui".,iar eu vroiam sa-i arat lui km E,pentru ca stiam ca pot.sa-i dau o lectie,se credea destul de tare.desi.cand vbeam p mess se vedea ca are suflet bun,totusi. Au trecut asa luni intregi in care nu`l credeam ca ii place de mine.ca pentru mine chiar ar incerca ceva diferit,chiar simte ceva ciudat decat pentru restul.imi spunea la un moment dat.ca ii bate inima mai tare cand apar eu p mess si din alea.si ca e ceva ciudat ca nu mai contorleaza el totul cum era obisnuit.

Intr`o seara.iubitul sorei mele a venit la ea,at a venit si iubitul meu aktul cu el,at ne-am VAZUT PT PRIMA DATA ! [ desi .eram bff p mess si ne intelegeam bine].Noaptea aceea a fost de neuitat.
Eu imi pastram indiferentsa,iar el parca era pierdut.toata noaptea.am povestit.ne-am batut cu perne[prima intalnire `--n`am sa uit nikiodata bataia cu perne].ma prindea p la spate ma tinea de maini sa`mi ia perna.si la un moment dat.m`a atins langa ochi ff.tare cu perna.si m`am oprit din dat,iar el a venit la mne speriat "Ce e? waii te-am lovit rau? iartA`MA".si at s`a produs o apropiere f.mare intre noi.era f.aproape de ochii mei,ma privea pierdut.ii simteam respiratia.am ramas in pozitia aceea cateva minute bune.Asta avea sa fie prima data cand il vad,prima intalnire-bataie cu perne si rasete la maxim.
Au trecut zilele,iar eu eram ink puternik sa-i detronez reputatia de mare Idol al fetelorlove struck.Intr`o seara a venit din nou la noi,el,pr sorei mele si de data aceasta si fratele lui[al iubitului meu].In aceea seara eu ma gandisem.sa mai fac un pas mare spre a vedea ce parere are "marele fermecator".si ne-am pus cu toti sa ne uitam la un film.In Timpul acesta.fratele lui .m`a luat de mana,iar eu i-am dat`o.si m`am asezat usor p pieptul lui[era pentru mne,un fel de test pentru el...un fel de chin la care vroiam sa`l supun ca sa vada cum e sa simti cu adevarat ceva,pentru ca el chiar se lauda ca simte.vroiam sa invete sa lupte pentru ceea ce isi doreste, ca eu nu sunt o fata ca si alea care pentru el sunt fleacuri le cucereste cu o privire,,vroiam sa ii arata km e dragostea].si faza aceasta cu fratele lui a avut efect maxim!
A2a zi.p mess mi-a zs " De ce ai stat cu kapul al pieptul lui.lu junghiul ala-~ incepa pana sa`l jigneasca si p fratesau pentru ca nu a fost el in lokul lui ~,iar eu i-am zs.ca ce are?are el ceva impotriva? e iubitul meu sa imi zic cu cine sa ma tin de mana si cu cine,nu`?".asta l`a durut rau.si l`a fct sa se deschida maxim in fata mea si a inceput sa`mi zic "Ok.e alegerea ta.eu stiu ce sunt in fata ta,unul care nu iubeste care vrea doar ink una p lista lui de cuceriri,dar nu e asa crede`ma cu tine e diferit m`ai vrajit.cu tine .cand sunt in preajma ta nu am nikiun tupeu.cu tine nu indraznesc,tu ma domini.In fata ta nu izbutesc sa fac ca si cu toate.e diferit.sunt obisnuit sa am totul de la o fata!".Cuvintele acelea le-am crezut din toata inima pentru ca am simtit ca e asa,insa nu vroiam sa renunts la ceeea ce imi propusesem .mi se parea ca ink nu e suficient sa se schimbe,sa isi schimbe comportamentul.Zilele treceau,iar el p mess ramanea doar cu mne,incerca sa ma convinga.ca el chiar lupta chiar a inteles in 6 luni cum e sa lupti pentru ceea ce iti doresti,ca ii ajunge sa-i dau o sansa.nu`i raspundeam.si cu trecerea zileleor.nu a mai baut deloc.nu iesea cu anturajul lui infect care`l facea sa se culce cu fete chair daca el nu era atat de incantata":-.j ii era frica de gura lor.deci cum spuneam.nu iesea,nu mai beea,isi revenise de`a binelea.dupa multa vreme in care mi-a fost fr greu sa`l transform sa fiu indiferenta cu el,sa`l tin asa. - Am cedat,iar at i-am vazut ferikirea pe chip!Suntem impreuna de at.s`a schimbat radikal.isi regreta tot trecutul.si multe chestii care le-a fct fr sa`si doreasca.acum stiee cum e sa pierzi.l`am fct sa vada ce simteau fetele acela cand el doar se juka cu sentimentele lor.iar acum ne iubim la maxim,avem f.multe amintiri impreuna totul e MINUNAT,face tot pentru mne.fac tot pentru el.mereu imi spune ca Sunt prima lui iubire si ca orice s`ar intampla ma va iubii mereu pentru ca m`a iubit din prima clipa.Dragsotea e minunata,face minuni.si ii multumesc lui Dzeu ca mi-a dat atata timp rabdarea necesara sa-i arat ca viata nu e roz`.K nu te bukuri atat de tare de un lukru care il obtii usor,decat cat te bukuri pentru unul pentru care ai luptat big grin! ne merge f.bine.- ma asteapta de at desigur cu viata sexuala pentru ca l`am pus la punct de pe at.si ne iubim cu adevarat,avem vise mari impreuna.
Totul s`a schimbat radikal de at,anturajul acela infeect nu mai exista.vremurile sunt altele.I`a fostt superr greu sa recunoasca ca de data asta,cineva l`a facut.mai ales o fata.De at.am avt si probleme ca in orice relatie.si a ajuns pana la urma sa planga pentru mne,in fata mea,acest lukru la ineput i`a fct f.mult rau nu bine.pentru ca isi zicea.
" Cum sa plang eu pentru ea?pentru o fata? km am ajuns eu asa. toate fetele plangeau dupa mne acum sa ajung eu.nU nu se poate trebuiee s o uit.trec eu peste asta nu ma face ea!"--.gandirea asta `i`a cauzat primele lacrimi pentru mne.insa desigur ca nu a putu renuntsa.si de la primul luui plans pentru mne.am mai plans unul in bratele altuia de multe ori love struck.Este minunat,are un suflet bun si mereu l`a avt,insa nikiodata nu a avt curajul sa faca ce isi doreste,mereu pastra aparentele de baiat rau care se joak cu fetele,insa totul e trecut acum.un trecut de care el nu prea vrea sa`si aminteasca .Cand suferea ca nu`l credeam.dupa vreo 3luni de relatie ii spuneam ca nu`l cred ca ma iub[ink vroiam sa fiu sigura ca am pus mana pe el].iar p el il dorea asta si imi spunea mereu cu lacrimi in ochi si strangandu`ma in brate" te iubesc iubita mea,crede`ma.aproape un an de cand te-am vazut prima data.de cand ne-am batut cu pernele.de cand am stiut ca in prezenta ta nu ma mai pot ascunde.te rog eu crede`ma.Simt ca ma faci sa platesc si pentru pakatele viitoare...am dezamagit multe fete in trecut care m`au iubit,acum vad si eu cum e.chiar te iubesc,ai sa vezi am sa`ti fiu alaturi mereu".Si asa este.

Aceasta este povestea mea.sper ca ti-a placut,nu`ti cer funda daca nu crezi in drasgotea adevarata.cea care face Minuni`!La mine s`a intamplat.acum am un inger aiki p pamant cu mnelove struck El este tot ce imi doresc,iar impreuna in fiecare zi facem lukruri minunate.

Mereu imi zice "Mikutsa mea,prima mea iubire.m`ai adus p drumul corect.am sa te iubesc mereu mereu,indiferent de ce s`ar intampla cu noi.tu,iubita,esti PRIMA MEA iubire.kre m`a invatat ca viata nu e asa de usoara.Ca tra sa merit tot ce am,sa lupt pentru ce vreau.".deci eu Km ziceam la inceput am 16 ani fr 4 luni.iar totul cu el a inceput p cand aveam vreo 14 si ceva-e PRIMA IUBIRE.ma bukur ca nu tra sa`ti zic la trecut "Kum a fost".pentru ca ink o traiesc.love struck Este minunat.iar el.chiar daca face 20,are ink un suflet de copilas.el e puisorul meu love struck.

P.S: sper sa iti placa.si sa citesti cu atentie.am detaliat f.putin.pentru ca intre mne si iubitul meu.suntt multee momemte perfecte si de emotiee maxima,care nu prea inakp nici in 30 de pagini de Word`hee hee

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A da? Eu iti spun mai pe scurt ca nu am chef sa umplu pagina acum. Inainte eram o persoana care isi cauta jumatatea (de la 18 ani) am inceput sa acord atentie in capitolul dragoste si m-am pus ca cunosc fete m-am simtit bine la o vorba o berica (nu am mentinut relatii sexuale cu toate) si asa am vazut numai curve, profitoare si disperate dupa multe scule iar acum la 20 de ani ai mei m-am saturat sa tot dau de parasute si am devenit misogin le urasc cand vor sa faca sex cu mine sau daca ma intreaba ca am prietena auzi, nu sunt genul de om care sa mearga cu una la pat din prima deoarece mi-e scarba si mai intai prefer sa vad ce clasa de fata e dar cum nu mai sunt prefer sa raman singur toata viata, asta e ce sa-i faci.

| Roxa_9890 a răspuns:

Poi la minee mai complicat...eu am 17 ani jum, iar pr meu 26... sper sa ai timp sa citesti toata povestea, ca e destul de lungabig grin
Totul a inceput acum 3 ani cand eram in clasa a 8-a.Eram o fetita inocenta, care indrageau un baiat din scoala, mai mic decat mine cu un an.
Deci, uite ca s-a terminat vacanta iar scoala a inceput.Ne aflam toate clasele in caminul cultural unde se facea deschiderea, iar noi, fetele din clasa mea si prietenele mele eram adunate intr-un coltz.Deodata, una dintre ele a spus:,, Atzzi vazut ca avem doi profi noi, unul de isto si unul de sport.Care credeți că e mai dragut''. unele ziceau ca cel de isto, altele ca cel de sport, dar cand a venit randul meu, am ramas linistita si le-am spus fetelor:NICI UNUL! Le-am spus asta din cauza ca eu eram educata sa nu ma uit la vreun profesor ca la un prieten
Cum ziceam, scoala a inceput, iar noul prof'de isto preda si la clasa mea.era un prof calumea, in curand toti elevii l-au indragit, insa eu eram suparata ca nu ne preda si cel de sport, fiindca a creeat o echipa de handbal si mie imi placea handbal-ul, asa ca impreuna cu fetele de la noi din clasa si cu directoarea ne-am hotarat sa facem parte si noi din echipa.Am ajuns in sala, iar acolo,, domn' profesor'' ne-a pus sa facem incalzirea si sa dam la poarta.Deoarece eu alerg destul de bine si arunc destul de bine la poarta, m-a chemat la dânsul si m-a intrebat:,, Cum te cheama, frumoaso?''.in acel moment nici nu ma gandeam la el ca si la un prieten ci numai ca la un profesor.De atunci, el a inceput sa ma indrageasca, insa nu o arata fiindca era profesor si eu eram eleva in acea scoala.
Astfel ca am terminat scoala si am ajuns la liceu, continuând insa handbal-ul.Inca din primul an de liceu, profesorul/antrenorul dadea semne ca ma place.in curand toate fetele au observat astfel incat eu eram cea scoasa la inaintare daca ele faceau ceva rau, fiindca stiau ca pe mine nu se poate supara.
Intr-o zi, el trebuia sa vina dupa mine cu masina, sa mergem la campionat, toate fetele mergand mai inainte cu microbusul.Eram destul de emotionata, stiind ca se va intampla ceva, asa ca iata, pe drum ma intreaba: Zici ca nu vrei sa fii dragutsa mea? eram destul de socata, asa ca i-am zis NU din start.L-am facut sa sufere, si o vedeam dar nu mai puteam face nimic.
Dar mai tarziu, am vazut ca asta nu l-a descurajat.In cel de-al doilea an de liceu a inceput sa ma sune noaptea, tarziu si sa-mi spuna ca ma iubeste.credeam ca toate astea sunt la misto, pana cand l-am vazut prima oara ca plange din cauza mea.Atunci am realizat de fapt ca si eu sufar, astfel incat am acceptat sa ies cu el la un suc, lucru de care nu imi pare rau nici in ziua de azi.Am observat ca se comporta foarte frumos astfel incat i-am dat o sansa.
Suntem impreuna de 5 luni! am mai avut prieteni inainte, dar pe nici unul nu l-am iubit, iar in ceea ce il priveste pe el, stiu ca ma iubeste. Poti citi asta in ochii oricarui baiat(ai lui sunt albastrii), sau pur si simplu in momentul in care iti spune:TE IUBESC cu adevarat pana in adancul celulelor, frumoaso(mda, nu a incetat sa imi spuna asa).si chiar daca acum sunt departe de el pentru inca o luna, strang inimioara primita de la el in brate, si mai vb la mobil, asa incat sa il aud ca imi zice:TE IUBESC, FRUMOASO, si mi-e dor de tine in fiecare clipa...