| Hrimiuc_Mada_1998 a întrebat:

Hei, voi cei care ati avut o relatie si v-ati despartit, voi cei care ati suferit sau suferiti inca! As vrea sa stiu cateva povesti frumoase de dragoste, povestile voastre.

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Toate proastele de 15 ani au impresia că dacă le-a dat flit unu trebuie să sufere.
Nu-ți mai sufla atât de mult în fund și nu-ți mai inventa probleme.

| Hrimiuc_Mada_1998 explică (pentru Wøodenpints):

Era pentru o prietena.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Hrimiuc_Mada_1998):

Atunci adaptează textul la persoana a 3-a.

| Crucified a răspuns:

Nu sufăr şi n-am suferit niciodată pentru nişte căcaturi.

| xFluing a răspuns:

M-am intalnit cu o fata, era cu suflet de copil si nu purta nicio vina. Pana am violat-o.