| aNNdr3i a întrebat:

As vrea sa fac sex anal cu iubita mea este ceva rau in asta sau se poate intampla ceva?
am facut sex normal

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Sincer mai degraba il faci p cel anal din 2 puncte d vedere: 1. nu o lasi insarcinata pe iubita ta; 2. placerea este mai marewinking cel normal nu are nimic daca il faci protejat... dar chestia e ca daca il faci protejat scade placereabig grin... sper ca te-am ajutat funda?big grin

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Este foarte bine ca faceti sex anallove struck doamne ce baiat tare esti, mi-ar placea sa faci si cu minelove struck e super sexu anal, trebuie sa fi foarte tandrulove struck

| Neimportant a răspuns:

Nu se poate întâmpla nimic, succes!happy

| Vanyum a răspuns:

Poate sa se crape ca lubenita

| M a răspuns:

Ce se poate intampla zici? Nimic.
enjoy!

| rechinosu a răspuns:

Tu ai vrea, dar pe ea ai intrebat-o daca vrea?

| aNNdr3i explică:

Am vb si cu ea dar nu dar credeam ca se poate intampla ceva

| Gica_1897 a răspuns:

Se poate caca imprastiat