| AndreiMarian12 a întrebat:

Am făcut anal cu iubita mea si acum este constipata. Este normal?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,trebuie sa aiba diaree de fapt

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Sexul anal se face in general dupa o clisma, unde se goleste inestinul gros.
Daca fata s-a pregatit corect de sexul anal, facandu-si in prealabil clisma, atunci intestinul i este gol si se reumple in 2-3 zile, abia atunci avand senzatia de defecatie.

| Andreeush a răspuns:

Nu e constipată de la sex.

| sofisis a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta.

| cristimihailov a răspuns:

Mai da una sa scoti dopul.
Sa fii atent sa nu ramai cu bucatele de salata pe cotor...

| SalutCeFaceti a răspuns:

Pai poate i-ai apasat cu penisul pe fecale atat de mult, incat le-ai indesat intr-un ghemotoc foarte dens, care ii blocheaza rectul.

| ciordeala a răspuns:

A facut clisma?