| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi raspunda sotiile/fetele. Cat de multumite sunteti de partener in actul sexual? Ce nu va place la el si ati schimba? Care este secretul "fericirii" ce trebuie facut pentru a va simti bine in timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De când dorm sub pat, ea e super okei.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu prea am nemulțumiri în legătură cu partenerul meu din punctul asta de vedere. Poate as schimba o singură chestie, adică are momente cand face anumite glumițe si joculete fix cand nu e cazul si cand nu ar trebui, dar astea nu sunt o problema asa mare.Ma bucur ca se simte bine cu mine, ca ma place, ca il atrag si ca isi da tot interesul sa ma simt bine.Din punct de vedere sexual ne potrivim perfect si nu facem nici unul nazuri la idei noi, sau la chestii gen nu am chef etc.Ne completăm bine.

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa fie Taur în pat. Dacă nu is mulțumite o sa caute altceva.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Sofer):

Ele niciodată nu sunt mulțumite. Nu se mai satură de pl.