| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incerc anal, stiu riscurile, multumesc anticipat pentru grija. dar as vrea sa imi dati niste idei, ce as putea sa folosesc, gel sau spray, dar bune, sa amelioreze din durere, ca in rest stiu ce am de facut. multumesc

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Prima data fate cu apa apoi cu cu o lotiune, ulei de corp sau orice crema asa aluneca mai bine si nu o sa simti durerewinking

15 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Stii riscurile? Si ti le asumi?

| jessica22 a răspuns (pentru justitiarul):

Din monent ce am intrebat inseamna ca da. Daca tot vrei sa stii, sunt femeie marita, si pe deasupra sunt varsator si eu si sotul meu, prin naturra sa varsatoru e in cautare tot timpu de nou... asta nu inseamna ca o sa fie in fiecare zi.Singua chestie de care mi "frica" e ca s-ar putea sa imi placa.

| justitiarul a răspuns (pentru jessica22):

Daca iti place prea mult pregateste-ti un fond special pentru pampers, peste ceva ani o sa ai nevoie de el. Spor!

| jessica22 a răspuns (pentru justitiarul):

Vezi-ti de treaba ta si inchide gura pana nu imi cade mie din pampers.

| EmaS a răspuns:

Mare-i gradina lui Dumnezeu...si sunt multi in ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Stii ca nu-i o joaca nu?

| BigfootXXL a răspuns (pentru DanceWithTheLittleGirl):

Nu mai comenta tu... ea macar nu s-a dus la scoala cu samponul pe cap!

Bafta Jessicahappy

| justitiarul a răspuns (pentru BigfootXXL):

laughing nu s-a dus cu samponul pe cap, dar Jessica se va duce cu pampersul la fund.

| jessica22 a răspuns (pentru BigfootXXL):

Multumesc happy

| anonim_4396 explică (pentru jessica22):

Hello! Tanti tu nu te uiti cand iti raspunde cineva? La ce mai intrebi, daca nu esti curioasa de raspunsuri.
Plus, ca am vazut ca ai raspuns acum nici 20 de minute!

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns (pentru BigfootXXL):

Nu imi amintesc sa te fi intrebat ceva

| mihai2628 a răspuns:

Eu am facut sex anal cu mai multe femei sa stii ca e cool, te sfatuiesc sa folosesti gel durex play sau sa cumperi ceva de la sex shop pentru sex anal

| abel97 a răspuns:

Cu VAZELINA rolling on the floor

| abel97 a răspuns:

Cuvazelina