| CyberFanthoms a întrebat:

as vrea si eu sa stiu daca exista ceva sala de parkour in Baia Mare unde sa ma pot antrena si eu pentru ca vreau sa invat si eu acest sport. Daca exista sau stiti informatii despre asemenea cluburi de parkour sau freerunning lasati mesaj.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Din cate stiu eu nu se face, dar poate ca sunt ceva sali mai retrase... Daca afli ceva, anunta-ma si pe mine te rog happy.

Răspuns utilizator avertizat
| sophieLY a răspuns (pentru CyberFanthoms):

Pai si daca ai prieteni care fac, de ce nu te baga si pe tine?