| hi a întrebat:

Buna TPU am comandat saptamana trecuta o pereche de jeans si un maieu de la pull and bear si nu mi-a mai venit comanda de atunci nu stiu ce se intampla am mai sunat la ei si au spus ca tot trebuie sa vina am primit mailu de confirmare al comenzii si plata mi-o luat-o din cont credeti ca este un site fantoma sau ceva de genul acesta va rog sa ma ajutati poate careva dintre voi o mai comandat de acolo si mna. stie mai multe. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Ai comandat de pe site-ul oficial? Daca da, n-ai treaba, nu-ti iei teapa. Mai ales daca ai si sunat si ti-au confirmat ca au trimis-o si trebuie sa ajunga.
In functie de modalitatea de livrare pe care ai ales-o, comanda iti poate veni pana in aproximativ 6 zile, mai mult sau mai putin. Mai ai rabdare.

| sheamus12 a răspuns:

Trebuia sa aiba https inainte de adresa site-ului altfel este un site creat de cineva care da tepe.

| Leptosome a răspuns:

Ai comandat de pe site-ul oficial? Daca nu este posibil sa fi luat teapa.