| AnA_2669 a întrebat:

As vrea sa'mi fac prietenul sa fie innebunit dupa mine, sa fie pentru totdeauna al meu? Cateva sfaturi nu mi-ar strica! MultumeschappyApropo. e o fire mai timida, nu se exteriorizeaza prea mult.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu incearca sa fi cat mai ok - manierata, curata, interesanta, vesela, sincera, culta si inteligenta!
Restul sa stii ca depinde foarte mult de structura lui de personalitate!
Eventual du-te la librarie si cumpara-i ori o carte despre cum se vindeca timiditatea, ori SI! cartea lui dr. Crsitian Andrei - Lectii particulare - de la editura Humanitas, de unde poate invata foarte multe pentru voi amandoi!
Success!

3 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Daca te dezbraci in fata lui, cu siguranta nu va fi al tau

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa pact cu diavolul sa devina prietenul tau obsedat de tine!

Pai dezbracate in fata lui... atentie s-ar putea sa ajungeti la sex.