| PisSsicutTtzza a întrebat:

de 2 saptamani un baiat de scoala cu un an mai mare decat mine ma place.mereu vrea sa ne intalnim.mereu vine la clasa la mine sa ma intreaba ce fak...insa eu sunt o fire extrem de timida(si il si plac pe acest baiat, e foarte de treaba si dragut si apropo....stie ca il plac :stie si cam jumate de scoala laughing in fn). insa sunt prea timida sa ies cu el in parca sau la un suc.ce sfaturi imi dati? fundita :* :* :*

3 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Trebuie sa inveti sa fii mai indrazneatasa sa ai mai mult tupeu, cu tupeu nu ai ce face.

Sa ai tupeu inseamna sa stai ferma pe pozitie si sa nu te lasi calcata in picioare de altii.

Uite aici cateva sfaturi;) :
http://www.eva.ro/......-8487.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fi asa de timida!

| WildDream a răspuns:

Sa lasi timiditatea ca nu rezolvi nimic cu ea. Tu il placi, el te place...ce vrei mai mult de atat? Iesi cu el ca nu te mananca happy
Daca tot eziti sa nu inteleaga ca nu mai esti interesata si sa se reprofileze pe alta si pe urma sa vii sa ne intrebi cum sa-l recucereti tongue