| innulea a întrebat:

As vrea sa pun ochiul pe un tip. neobisnuit...

Eu nu stiutiu :X. sa aiba ceva diferit, esit din comun...
Sa ma pot simti bine linga el.
Voi cum credeti? Care gen de baieti sunt cei mai atragatori+de incredere?
cum trebuie sa fie un astfel de baiat? HELP. tongue

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Nici tocilar, dar nici prea fitos. Cel care este el insusi, care nu pretinde a fi altcineva.Bine ca sunt cazuri in care sunt baieti fitosi dar se modeleaza dupa fata.Rar ca ei, dar sunt.Am dat peste ei.
Desi vrem masini si bani[noi fetelebatting eyelashes]Mai bine alegi unul fara astea. Din moment ce au masina si bani cer si ei altceva si incredere numai dauhappy
asa ca alege unul care te atrage, unul care iti da flurutasi d'aia in burtik:*
Baftabatting eyelashes
Spor la iubithappy:p

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu exista un prototip de baiat, sa stii asta! Fiecare are ceva aparte, are farmecul lui, in plus fiecare persoana are preferinte diferite, poate genul de baiat care mie imi place tie nu iti place deloc.Cand vei intalni persoana care sa te atraga si sa te atraga atunci iti vei da seama ce gen preferi, fiecare e diferit...

| Anemona a răspuns:

Mie imi plac skaterii aia cu plete cu sepci rapp si cu haine largi=p~

si sa va completati unul pe altul