| brunett3 a întrebat:

Un baiat vrea sa fie cu mine si eu chiar il plac insa ...nu am fost niciodata cu un baiat. Cum e/?
Ce trebuie sa faci?

El sta la 20 de km distanta de mine... si la o petrecere el s a dat la toate fetele desi avea prietena.
N-am incredere in el.

Help!

fundita si o garamada de voturi! happy

2 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci sa fi cu el, nimic rau nu se poate intampla atat timp cat tu nu vrei, in cel mai rau caz ai putea ajunge sa te culci cu el, dar cred ca ai o varsta mica si el la fel, acum nu stiu cum ganditi voi :d

Probabil ca nu s-au dat la ele, poate a incercat sa para ceea ce nu este iar tu ai luat-o asa happy. Bafta

| vlad24tm a răspuns:

Poi nu e nimic greulaughing numai o sa va tineti de mana o sa va sarutati chiestii din astea si Ca baiatul a dansat la o petrecere cu multe fete si are prietena nu inseamna nimic. Eu zic ca ai putea sa fii cu el si ai sa vezi si cum ehappy sper ca te-am ajutat.
Funda?smug