| Asmen a întrebat:

As vrea sa stiu ce inseamna când o fata (prietena )iti zice ca o alta prietena a iei a spus ca va potriviti.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O mică sansă de relatie. Mică.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai ca nu am inteles exact ca te potrivesti cu cine tu ai prietena? Ca poate prietena fetei a zis ca tu cu ea te potrivesti daca e asa atunci ea te iubeste si vrea sa fiti impreuna deci nu pierde ocazia bate fierul cît e cald adica actioneaza acum inainte de a se razgîăndii fata sau de a o curta altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca se potriveste cu fata aia, in imaginatia ei.

| Emilian65 a răspuns:

Întreab-o pe prietena iubitei tale, ce înseamă ca va potriviți.

| hitlerflorea1 a răspuns:

E doar geloasa