| unknown12321 a întrebat:

Imi place de o fata care a fost cu mine in clasele 5-8. Acum suntem la licee diferite, insa sta la cateva strazi distanta. Suntem foarte buni prieteni. Nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, fara sa se supere pe mine. Ma puteti ajuta, va roog?

Răspuns Câştigător
| Roxana2312 a răspuns:

Off... pai pur si simplu ii spui asa:
Uite stiu ca suntem buni prieteni din clasa a 5 dar parca acum simt ceva mai mult si mi-as dori sa fiu cu tine dar mi-a fost teama sa iti zic pentru ca credeam ca o sa arzi de3 mine... fundita?puppy dog eyes