| GulDan a întrebat:

As vrea si eu sa vorbesc cu o fata care e dispusa sa ma ajute!

Cu niste sfaturi in legatura cu relatii..cineva mai experimentat!
Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt destul de experimentata, avand in vedere ca am avut o relatie de un an si acum am una de 4 ani...citesc carti de psihologie si cred ca pot sa te ajut!

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

Da-mi id ceva sa vorbim daca ai dori sa ma ajuti.
Multumesc!

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Ai putea pune intrebarea sa incercam toti sa te ajutam, si sa ai mai multe puncte de vedere.

| Hakuouki a răspuns (pentru BpBycaBestEVer):

Omu` vrea doar fete, noi baietii nu avem relatii, avem doar aventuri de cateva nopti, in conceptia sa. Cel putin, mie asa mi-a lasat impresia.

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru Hakuouki):

Conceptie de om foarte foarte INTELIGENT, ce pot sa spun.

| adeluna a răspuns (pentru BpBycaBestEVer):

Hei, nu intra in defensiva, e doar impresia lui.

| GulDan explică (pentru BpBycaBestEVer):

E mai complicat. daca vrei sa ma ajuti vorbim in privat.