| SpaDr3 a întrebat:

Asa deci am si o intrebare Dau Funda :X; X:X cum sa intreb o fata daca vr sa fim impreuna adica ma inteleg f bine cu ea si stiu ca si ea ma place da nu stiu cum sa o intreb deci am 13 anii. Dau FUna big grin happy :X

Răspuns Câştigător
| Dianna35668 a răspuns:

Nu o intrebahappy
cand sunteti impreuna incearca sa o saruti.
si vezi daca acceptahappy.
te.ai putea alege si cu o palma.

4 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mergi maine la ea si zii sa iti dea un pix/stilou pentru o ora ca ti-au furat nesimtitii de colegi stiloul/pixul.dupa acea ora zici mersi si ii zici ca iti place cum s-a imbracat astazi si ca ii sta bine,si intreab-o daca ei ii plc cum te-ai imbracat. apoi in urm pauza,cheam-o pe coridor,intr-un loc mai retras,cu pretextul de a iti trimite o melodie pe care o vrei neaparat.(daca nu stii ce mel are pe telefon,zii ca nu conteaza,ca te uiti tu si iti alegi,ca "imbecilii" de colegi ai tai nu vor sa iti mai trm nimic nimeni)si acolo intreab-o daca i-ar placea sa incercati o relatie, pentru ca tu o placi f mult si nu ai vrea sa o pierzi. daca vrei, da-mi mesaj privat si mai vb acolo happy!

| bd a răspuns:

La ce va trebuie prieten/prietena la 13 ani? raised eyebrows

| simona_1900 a răspuns:

Bravo

| SpaDr3 explică:

Izza mersi pentru ca ai scris atat dar ea stie ca o plac acu o luna am fost certati nah cand neam imapcat mi-a spus ca ea a stat tot cu gandul la mine. Nu i-am mai spus de mult ca o iubesc si ieri cand am facut-o a fost foarte bucuroasa happy NOi ne intelegem ff bine ea imi spune mie tot si eu ei.