| Cartof15 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: Cum stiu ca o fata ma place dar fara sa o intreb?

Răspuns Câştigător
| Ho1 a răspuns:

Buna,iti poti da seama daca fata respectiva te place in functie de comportamanet, incearca sa ii urmaresti gesturile, sa observi chestii pe care le face doar cand e in preajma ta. Daca insa te trateaza cu indiferenta, vorbeste cu tine o data pe luna:-) iar atunci o face doar pentru ca are nevoie de ajutor la tema si sta mai mult in compania altor baieti inseamna ca fata respectiva chiar nu simte nimic pentru tine. Oricum, daca nu iti poti da seama daca te place din gesturi...etc,vorbeste cu ea, pana la urma are 14 ani si presupun ca tu esti mai mare nu? Ce poatte sa iti faca o fata de 14 ani? Sa te ia la bataie? Fa tu primul pas si nu o sa regreti, chiar daca vei descoperi ca raspunsul este negativ, vei fi impacat ca poate pe viitor va putea exista o relatie intre voi.Bye bye!

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
E simplu, din comportamentul ei.
Te priveste!
Iti zambeste!
Cauta sa stea cat mai mult in preajma ta!
Rade la glumele tale!
Se pierde cand o privesti.
Daca face aceste lucruri, te place!

| mentholinks a răspuns:

In curand n-o sa te mai placa. Nu-ti mai fa griji.

| dbcovrigeldb a răspuns:

Sarut`o! daca te respinge inseamna ca nu te place happy.

| Sisitta a răspuns:

Dupa comportamentul ei fata de tine

| darialdoctorlav a răspuns:

Nu stii, e simplu!