| XciXci a întrebat:

Asa...deci: Este un baiat pe care il ador.Am mai vorbit pana acum dar in ultima vreme nu mai raspunde.Nu suntem impreuna dar el stie ce simt pentru el.Acum nu stiu cum sa il fac sa se bage singur in seama sau asa ceva. Ma puteti ajuta? Mersi anticipat si pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai ar trebui sa nu mai vorbesti cu el atat, probabil s-a simtit prea bagat in seama si de aia face asa. Lasa-l o perioada sa vezi daca vorbeste cu tine pe mess sau la tel, cum vorbiti voi.Trateaza-l un pic cu indiferenta si vezi cum reactioneaza.parerea mea... daca nu merge nici asa batei si tu niste apropouri cum ca ai fi singura.ca iti place de el vezi tu.:X:X: Bafta :*:*:*

| XciXci explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Mersi de sfaturi.o sa pun in practicabig grin

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru XciXci):

Nu ai pentru ce!:*

| XciXci explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Si.a functionat.azi mi-a scristongue

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru XciXci):

Bravo :X