| Niufa a întrebat:

Asa,, s-a incept, de 2 zile am esit cu un baiat, m-am si sarutat... darr totusi trebuia sa hotarim asta impreuna si niam pus intrebarea unui altuia, daca intr-adevar vrem sa fim impreuna si daca ceva o sa se primeasca la noi, euuu nu am idee ce sa-i raspund, sa zic ca simt ceva pentru el...nu prea, pentru ca nu simt chiar nimic, si nu stiu ce sa fac, e mai mare decit mine cu 4 ani, in fine virsta oricum nu konteaza, astazi trebuie sa dau raspunsul, ma ajutati, iubirea poate veni pe parcurs?

1 răspuns:
| RyanGeorge a răspuns:

Niufa, cu timpu daca veti ramane impreuna vei incepe sa simti ceva pentru el dar nu te'asi sfatuii, e ca si cum de craciun i'ai zis lui mama ta sa iti faca cadou o bratara si ea iti face cadou o carte straight face ce'a ce nu ti-ai doritwinking, iubirea este atunci cand vezi pe cineva de care chiar iti place si incepe sa iti bata inima si iti creste pulsul cand stii ca te inatalnesti cu el, te inrosesti, te simti cel mai fericit om de pe planeta.