| σяιgιηal a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos
Eu sunt fata si vreau sa-i spun unui baiat ce simt fata de el sal intreb daca lui ii place de mine ar fi bine? parerea voastra a avut cineva o asa experienta cea urmat va rog niste sfaturi
in trecut intre noi a fost ceva ne-am sarutat am stt impreuna dar nu niam recunoscut unul altuia ce simtim poate acum este momentu?

Răspuns Câştigător
| rosica a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ce simti pentru el, dar fara sa-l intrebi daca te place.
Si daca si el te place iti va spune si fara sa-l intrebi tu

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand nu stapanesti tainele scrisului este foarte greu sa te faci inteleasa, cu atat mai mult, placuta de un baiat.

| Andreyutza141999 a răspuns:

Fa ce consideri de cuvinta si asculta-ti inima! Aceasta e doar parerea mea.